Ana sayfa / Telefon / Xiaomi note 9 Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi note 9 Özellikleri ve Fiyatı

Bu hafta tanıtılan xiaomi note 9 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Bu sefer Xiaomi markası nasıl bir model yapmış yazımızda sizinle paylaşacağız.

Redmi note 8 ülkemizde kapış kapış giderken , note ailesine üst bir model daha geldi. Fiyatı ve özellikleri de belli oldu.

Redmi note 9 Özellikleri

LCD bir ekran tercih edilen cihazda 2340x 1080 çözünürlük mevcut.Ekran boyutu karşımıza 6,53″ ile çıkmakta.Redmi note 9’un camı oldukça dayanıklı. Gorilla glass 5 ile korunan cihaz darbelere ve düşmelere dayanıklı. Ekranın parlaklık değeri fiyat segmentine göre ideal duruyor.450 nit parlaklık imkanı var.

4Adet kamerası bulunmakta. Bu kameralar kendine has bir görünüme sahip. 48Megapixel değerinde ana kamera var. Ana kameraya eşlik eden 8mp geniş açı ,2mp makro ve 2mp derinlik sensörü var.

Ön kamera olarak 13mp bir kamera yer almakta.

Kameranın hemen altında parmak izi okuyucu yerleştirilmiş.Ekran üzerinden parmak izi okuma işlemi gerçekleştirilmiyor.

Telefonda kulaklık girişi de bulunuyor.

 

Xiaomi redmi note 9’un fiyatı ise bu şekilde

Xiaomi redmi note 9

 

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim