Ana sayfa / Genel / Xiaomi, MIUI 12 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Xiaomi, MIUI 12 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Xiaomi MIUI 12 lansmanı yapıldı bu lansmanda yeni süürm ile gelen özelliklerden bahsedildi.  Android 11 alt yapısı arayüzü ile karşımıza çıkan MIUI 12 yeni gelen özellikleri ile sevindirdi. İşte o özellikleri.

Xiaomi MIUI 12 Özellikleri

Dark Mode 2.0 Geliyor!

Genellikle dark modu seven çoktur. Bir kere yaparsanız daha bırakamazsınız . Xiaomi , MIUI 12 ile dark mod için yenilikler getirdi. Yeni gelen güncellemeler ile dark mod özelliği daha çok işlevsel oldu. Bunların arasında en çok dikkat çekeni ise duvar kağıtları otomatik olarak dark moda uygun şekilde çevirecek aynı zamanda yazı tipleri ve kalınlığı da değişen özellikler arasında yer aldı.Bu özellikler daha değişik deneyimler sunacak!

Dark mode gelirde yeni duvar kağıtları gelmez mi?

Xiaomi, dark modu getirmesinin dışında yeni duvar kağıtları da çıkarttı. bunlara süper duvar kağıtları isimlerini verdi. Daha çok uzay ile ilgili olan duvar kağıtları gayet güzel duruyor.

Animasyonlar!

MIUI 12 güncellemesi ile artık yeni animasyonlar geliyor. Daha güzel deneyimler yaşamak için sunulan bu animasyonlar Xiaomi kullanıcılarına sunulacak.

Bunların dışında bir diğeri ise Sensory Visual Design. Bu özellik ile telefonumuzun durumunu daha detaylı ve kolay şekilde görebiliyoruz. Çeşitli görsel ve grafiklerle gösterilen raporlamalar gayet hoş durmakta.

Peki hangi cihazlar alacak?

Redmi Note 7
Redmi Note 7 Pro
Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 9
Redmi Note 9s
Redmi Note 9 Pro
Redmi Note 9 Pro Max
Mi 8
Mi 8 Pro
Mi 10 Pro
Mi 10
POCOPHONE F1
POCO F1
POCO F2 Pro
POCO X2
Mi 9 SE
Mi 9 Lite
Mi 10 Lite
Mi Note 10
Redmi Note 8
Redmi Note 8T
Redmi 8
Redmi 8A
Mi MIX 3
Mi MIX 2S
Redmi Note 7S
Mi Note 3
Mi MIX 2
Mi MAX 3
Mi 8 Lite
Redmi Y2
Redmi S2
Redmi Note 5
Redmi Note 5 Pro
Redmi Y3
Redmi 7
Redmi 7A
Redmi 8A Dual
Mi Note 10 Lite
Redmi 6A
Redmi 6
Redmi 6 Pro
Redmi Note 6 Pro

kaynak: https://www.webtekno.com/xiaomi-miui-12-global-ozellikler-h92794.html

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim