Ana sayfa / Telefon / Xiaomi Mi Band 4 alınır mı?

Xiaomi Mi Band 4 alınır mı?

Xiaomi firması neredeyse her kategoride ürün üretmekte.Telefondan kullaklığa hatta şemsiye bile üretiyor.Ürün yelpazesi geniş olan xiaomi , giyilebilir teknlojiler de üretmekte.

En çok söz edilen ve satış rekorları kıran cihazlarından mi band serisi.

Mi band serisi bileklik tarzında  ucuz ve neredeyse bir akıllı saatte yapılabilecek işlemlerin çoğunu sunmakta.

Son bilekliği olan  Mi band 4 ile de renkli ekrana sahip olan cihaz, bu yıl fazlası ile sattı.

Bileklik Bluetooth  5.0 desteklemekte.Ucuz olmasına rağmen yaptığı işler çok fazla.Adım saymadan kalp ritmine ,gelen bildirimlerden gelen aramaları göstermeye kadar bir çok işlev içinde mevcut.

Değiştirilebilir ana ekrana sahip. Mi fit uygulaması sayesinde cihazı yönetebilir ve ana ekranına kendinize göre resimler ekleyebilirsiniz.

Bileklikte alarm kurma,kronometre,hava durumu , egzersiz gibi özelliklerde mevcut.Bileklik bluetooth ile telefonunuza bağlıyken cihazımı bul sayesinde telefonunuzu kolayca bulabilirsiniz.

Almaya değer mi?

Bileklik fiyatına göre çok fazla özellik sunmakta ve bunları  stabil yapıyor.Şarjı ortalama 21 gün gitmekte.Şarj kablosuna taktığınız zaman 2 saat içerisinde tam şarj oluyor ve 3 haftaya yakın kullanılıyor.Rakipleri akıllı saatlere göre daha uzun pil ömrü sunan cihaz şarj yönünden kimseyi üzecek gibi durmuyor.

Bileklik sadece android cihazlarla uyumlu değil, dilerseniz iphone cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.

 

Xiaomi mi band 4,mi band 4 alınır mı, xiaomi mi band 4 nasıl, xiaomi mi band 4 kullanıcı yorumu,mi band 4 özellikleri

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim