Ana sayfa / Bilgi / WhatsApp’ın Yeni Özelliği Yayınlandı!!!

WhatsApp’ın Yeni Özelliği Yayınlandı!!!

Bildiğiniz üzere en büyük mesajlaşma uygulaması ve sosyal medya platformu WhatsApp’ın yeni özelliği yayınlandı. Bu güncellemenin sayısı ise 2.20.201.9 güncellemesi. Peki bu güncelleme bize ne kattı ? Hadi bu güncellemeyi inceleyelim.

WhatsApp’a Gelen Yeni Özellikler Neler ? 

Bu güncelleme ile bazılarını sevinderen bir haber ile karşı karşıyayız. 2.20.201.9 güncellemsi sayesinde artık bir sohbeti süresiz sessize alabileceğiz. Artık o zorla alındığınız ve haberlerden de haberdar olmak için çıkmadığınız grubu sonsuza kadar sessize alabileceksiniz. Bu grup bir iş, okul, arkadaş veya sosyal medyadan katıldığınız bir grup olabilir. Anca bu özellik yavaş yavaş gelecek herkese yani sizde güncel olsa bile gelmesi biraz sürebilir.

 

 

 

Bu güncelleme ile gelecek yeni bir özellik ise WhatsApp depolama alanını yönetmek. Bu sayede gereksiz resimleri, belgeleri, bağlantıları rahatlıkla silerek telefonunuzda yer açabilirsiniz. 

Bu depolama alanını yönetme ayarı henüz gelmemiş olabilir. Bu ayarı kontrol edebileceğimiz güncelleme  2.20.201.10 ve üzeri sürüm güncellemesindee ortaya çıkması bekleniyor. Bu özellik sayesinde de telefonunda yer olmayan insanlar güzelce ve rahat bir şekilde verileri silebilirler.

 

 

Siz bu güncellemeyi nasıl buldunuz ? Bu özellikler size geldi mi ? 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim