Ana sayfa / Genel / Whatsapp’a Reklam Gelebilir!

Whatsapp’a Reklam Gelebilir!

Dünya’nın en popüler mesajlaşma uygulaması whatsapp’da reklam gelebilir! Facebook şirketi acaba reklam koyacak mı? yazımızda sizlerle paylaştık!

 

Whastapp’a Reklam mı Geliyor?

Popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsapp yıllar öncesinde ücretli bir uygulamaydı.Facebook bu uygulamayı satın aldıktan sonra ücretsiz hale getirdi.

Facebook’un eline geçtikten sonra bir kaç kere reklam koyma girişimi oldu,fakat  kullanıcıların kötü geri bildirimlerinden dolayı geri çekilmişti. Fakat Facebook hala bu whatsapp üzerinden para kazanmayı düşünüyor.

Bazı söylentilere göre Facebook, mesajlaşma uygulamalarını birleştirdiğinde reklam koymayı düşünüyor. Facebook sözcüsü Engadget kısa vadede reklam olmayacağını fakat bu plandan vazgeçmediğini söyledi.

 

Milyarlarca insanın kullandığı Whatsapp’a belkide reklam gelecek!

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim