Ana sayfa / Bilgi / Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır?

Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır?

Artık neredeyse her uygulamanın karanlık modu bulunmakta.Kimisi ise bu isme gece modu demekte.Peki telefonlarımızda bulunana bu gece modu whatsapp’da nasıl açılır ?Gelin yazımızda sizlere nasıl yapılacağını gösterelim!

Whatsapp’da gece modu nasıl açılır?

1)İphone ise telefonumuz;

İos cihazlarda whastapp karanlık mod kullanmak için aslında tek yapmanız gereken telefon ayarlar kısmından ekran bölümüne gelmek oradan telefonunuzu karanlık moda aldıktan sonra  whastapp otomatik olarak karanlık moda geçmiş olacaktır.İphoneler de ios 12 sürümünün altındakilerde olmamaktadır!

 

2)Android

Whatsapp’ı açın daha sonra 3 noktaya tıklayın.karşınıza çıkan seçeneklerden ayarları seçin.Sohbet seçeneğine tıklayın.Daha sonra temaya tıklayın ve koyu moda tıklayın.

 

Artık Whastapp karanlık mod oldu!

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim