Ana sayfa / Sosyal Medya / Whatsapp’a Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

Whatsapp’a Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

Whatsapp yıllardır sadece tek cihazda oturum izni veriyor.Fakat artık Whatsapp’ı birden fazla cihazda açabileceksiniz! Bu söylentileri sizin için yazımızda derledik.

Whastapp’a Çoklu Cihaz Desteği Geliyor!

Whatsapp’ın Android beta sürümünde yeni gelen güncellemede çoklu cihaz desteği geleceğine dair işaretler var.

Webtekno’nun haberinde :

“WhatsApp geliştiricilerinin yayınladığı son Android beta sürümünde, uygulamanın bir süredir konuşulan çoklu cihaz desteğinin kapsamınıda gelişmeler  yaptığı ortaya çıktı . 2.20.143 sürümünün kodları incelendiğinde, kullananların Android beta sürümünü kullanmaya başlayıp, yeni bir cihazda hesaba giriş yapmak istediklerinde bir uyarma ile karşılaşacakları görülüyor. Bu uyarıda, WhatsApp’ın wi fi bağlantısı kullanmak istediği ve bunun öneri edildiği, tercihler doğrultusunda mobil verinin de kullanılabileceği vurgulanıyor.”

Hala geliştirme aşamasında olan bu özellik neden wi-fi istediği bilinmiyor!

Bu belirtiğimiz çoklu cihaz desteği whatsapp web değildir.Şuan da whatsappı başka bir telefona kurarsanız diğer cihazdan otomatik olarak çıkartıyor.

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim