Ana sayfa / Bilgi / Video Montaj Programları-Ücretsiz video montaj

Video Montaj Programları-Ücretsiz video montaj

Video editleme program kullanımı youtube’nin gelişmesi ile her geçen gün artmakta.Bizde sizlere bu gün sizin için seçtiğimiz video montaj programlarını göstereceğiz.

Video montaj programları:

Movie Maker 10

Ücretsiz şekilde sunulan bu program basit arayüzü ile karşımıza çıkmakta.Video geçişleri,Resim ekleme ,Müzik ekleme ,Videoyu kırpma gibi bir  çok elementi destekliyor.Basit sade ve kolay bir şey arayanlar için movie maker 10 size göre.

Shotcut

Bedava bir şekilde kullanacabileceğiniz bir programdır.İçerisinde bir çok formatı desteklemekte.Dilerseniz 4K video editleyebilirisiniz.Program içerisinde videonuzu kesebilir,farklı yerlere ekleyebilir,geçişleri düzenleyebilir ve arka plana ses ekleyebilirsiniz.

Shotcut kullanımı kolay ve öz bir program.

VSDC

Bu programda diğerleri gibi ücretsiz şekilde sunulmakta. Programın dili ingilizce olmasından kaynaklı ingilizce bilmeyenler için sorun olabilir.Biraz daha fazla özelliği barındırmakta ve bir çok formatta montaj yapabilmekte.

Vegas Pro

Vegas Pro adından da anlaşılacağa üzere daha çok profesyoneller için yapılmış.Sony markasının olan program üst düzey montaj yapılmasına olanak sağlıyor.Bir birinden farklı formatları editleme imkanı sunmakta.

Final Cut pro

Final Cut Pro profesyonel olarak video editleyenlerin kullandığı programdır.Filmlerin bile montajında bu program kullanılmaktadır.Eğer ufak çaplı bir iş yapacaksanız size göre değil!

Adobe Premiere

Adobe firmasının video montaj programıdır.Program bir çok youtuber kullanmakta.Film dahi yapılan program herkes tarafından çokça sevilmektedir.Sektörünün lideri konumda bulunmaktadır

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim