Ana sayfa / Oyun / Valorant Nasıl Betaya Girilir? Nasıl Drop Düşürülür?

Valorant Nasıl Betaya Girilir? Nasıl Drop Düşürülür?

Riot Games’in yeni oyunu Valorant 7 Nisanda erkan erişime açıldı.Valorant oyununa erken erişim için Twitch ile işbirliğine gitti.

 

Nasıl Betaya Girilir?

Valorant oyununda erken erişim hakkı olmak için yapmanız gereken bir kaç adım mevcut.İlk olarak Riot Games’in sitesine giriyoruz.Daha sonrasında valorant’a tıklıyoruz. Riot games hesabımızın bilgilerini girdikten sonra BETA’da mıyım?butonuna  tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir kısım çıkacaktır.

Twitch ile işbirliğine giden riot,ilk olarak Riot hesabımızla Twitch hesabımızı birbirine eşlememizi istiyor.Daha sonrasında erken erişim hakkı için Twitch ‘de Valorant oyununu canlı oynayanlara giriyoruz.Yayın yapanların arasında (Drop aktif) yazan yayınlara girdiğimizde erken erişim hakkı düşüyor.Fakat erken erişim için gerekli olan drop herkese düşmemekte.Yayınları izlediğimizde şans eseri düşüyor.Yayında Chat kısmına herhangi bir şey yazmamız durumu değiştirmez.

Drop geldiğini nasıl anlarız?

Yayın izlerken drop geldiği envater kısmına bakarak anlayabiliriz.Geldiği zaman erken erişim için  buradan bulacaksınız.

Daha sonra oyunu indirip oynayabilirsiniz!

 

Valorant sistem gereksinimleri

Oyun bir çok sistem ve donandımda optimize çalışacak

Minimum sistem gereksinimleri – 30 fps

  • İşlemci: Intel i3-370M
  • Grafik işlemcisi: Intel HD 3000

Önerilen sistem gereksinimleri – 60 fps

  • İşlemci: Intel i3-4150
  • Grafik işlemcisi: Geforce GT730

Maksimum sistem gereksinimleri – 144 + fps

  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • Grafik işlemcisi: GTX 1050 Ti

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim