Ana sayfa / Telefon / Telegram Yarım Milyarı Aştı

Telegram Yarım Milyarı Aştı

Whastapp’ın son zamanlarda ki en güçlü rakiplerinden birisi Telegram. 2013 yılında çıkan telegram her geçen gün milyonlarca insanın indirmeye devam etti çok büyük mesajlaşma uygulaması oldu.

Telegram 500Milyon Kez İndirildi

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Telegram android platformunda 500Milyondan fazla kez indirildi.

Son iki yılda ciddi bir büyüme yakalayan Telegram,Whatsapp’ın canını sıkacağa benziyor. Son yıllarda Telegram gruplarının artmasından sonra iyi bir ivme yakaladı.Özellikle eğitim,link paylaşımı,Bitcoin ,borsa ve haber gibi grupların açılması aynı zamanda bir bilgi edinme platformu oluşturdu.Çoğu site,blog ve sayfalar Telegram grupları açtığını ve hatta bunun ticaretini dahi döndürdükleri görülmekte.

Uygulamanın en öne çıkan özelliği ise diğer kişilerde telefon numaranızın gözükmemesi.Bundan dolayı gruplarda kimse numaranızı görememekte.

 

Facebook şirketinin sahibi olduğu whatsapp’ı belkide ileriki yıllarda tahtından edebileceği düşüncesi sardı!

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim