Ana sayfa / Bilgi / Telegram nedir?Son zamanların Trendi!

Telegram nedir?Son zamanların Trendi!

Telegram son zamanlarda çokça kullanılmakta.Özellikle instagram sayfaları kendilerine telegram grubu açamkta!Peki bu telegram nedir? Ne işe yarar?

Telegram nedir?

Telegram bir mesajlaşma uygulamasıdır.Piyasaya 2013 yılında çıkmıştır.Neredeyse tüm platformlarda telegram bulunmaktadır .Skype ve whatsapp karışımı gibi düşünülebilir.Telefon numaranız ile kayıt olmaktasınız.

Telegram grupları var,burada insanlar çeşitli konular üzerine yada sohbet amacı ile bulunmakta.Telefon numaranız grup içinde kimse göremez.

Telegramda ismini soy ismini yazdığınız kişiyi bulabilirsiniz.Burada whatsapp’dan ayıran skype benzeyen yönüdür.

Peki neden herkes telegram grubu açmakta?

Bitcoin tayfası,instagram sayfalar,haber hesapları,siteler buralarda grup açarak takipçisi ve ziyaretçisi ile bağını güçlendirmekte.Bunun dışında duyurularını buradan yapabilmekte.

Örnek olarak bitcoin tavsiyesi veren telegram grupları mevcut. İnsanlar bu gruplara girerek tavsiyeler almakta.

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim