Ana sayfa / Bilgi / STEAM’DEKİ TÜM İÇERİKLERİ SATIN ALMAK NE KADAR ?

STEAM’DEKİ TÜM İÇERİKLERİ SATIN ALMAK NE KADAR ?

STEAM’deki her şeyi satın almanın maliyetini hiç düşündünüz mü ? Sizler için STEAM’deki tüm içeriklerin fiyatını hesapladık. Hadi birlikte bakalım ne kadar tutuyor.

 

steamdeki-tüm-içerikleri-alma

 

STEAM’DEKİ TÜM İÇERİKLERİ SATIN ALMAK NE KADAR TUTAR ?

Bildiğiniz üzere Steam dünyanın ne büyük oyun içeriklerini barındıran bir platform. Peki bu platformdaki tüm içerikleri satın alırsak ne kadarr tutar ? Steam platformu sadece oyunlardan ibaret değil aynı zamanda kitaplar, müzikler ve filmler de bulunuyor. Her türden insana hitap eden bu platformun içeriklerinin toplam ücreti gözleri yerinden oynatıyor.

Şu anki indirimlerle birlikte steam‘ deki tüm içeriklerin toplam fiyatı 521.909,63 dolar tutyor peki türk lirası olarak ne kadar ? şimdiki dolar kurunu baz aldığımızda tam olarak 3 milyon 911 bin 443 TL 89 kuruş tutuyor.

Peki indirimsiz olarak her şeyin tam fiyatını baz alırsak ne kadar tutar ? İndirimsiz olarak bu içerikleri almak ise 537.192,37 dolar tutacaktı. bu fiyatını türk lirasına çevirdiğimizde tam olarak 4.025.980,16 TL tutacaktı. 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

1 yorum

  1. Vay be 4milyom hmm. 20 30 tane cs go da dragon lore olsa temizinden o da bu fiyat eder. Çünkü çok nadir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim