Ana sayfa / Genel / Sorvivor yarışmasının sponsoru kim?

Sorvivor yarışmasının sponsoru kim?

Acun ılıcalı’ya ait olan TV8 kanalında gösterilen sorvivor yarışma programı her sene rekorlar üstüne rekorlar alıyor.Tabi ki böyle bir programa markalar reklam vermek istiyorlar.

Peki bu sene sorvivor’a ana sponsor kim oldu?

Bu sene sorvivor yarışmasına Oppo firması ana sponsor oldu.

Oppo Türkiye Genel Müdürü : “Oppo olarak küresel akıllı telefon pazarının lider markalarından biriyiz. 2019 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında kısa sürede çok sevildik ve yüzde 10 pazar payına ulaşarak en çok ilgi gören akıllı telefon markalarından biri haline geldik. Kullanıcılarla yakaladığımız bu bağı daha da güçlendirmek istiyoruz. Bu nedenle reklam kampanyalarının yanı sıra sponsorluk yatırımlarına da ağırlık vermek istedik. OPPO’nun geleneğinde her zaman ses getiren adımları atma alışkanlığı vardır. Sponsorluk çalışmalarında da aynı strateji uyguluyoruz. En değerli ve en etkili etkinliklerin, organizasyonların veya kurumların sponsoru oluyoruz. Survivor yarışmasını da bu kapsamda değerlendiriyoruz. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor yarışmasına ana sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Bu sponsorluğun markamıza çok önemli katkılar yapacağına inancımız tam.

 

Bu anlaşmadan yola çıkarsak ilerleyen zamanlarda ödüllerde bolca adını duyacağız.Tahminlerimize göre her sorvivor döneminde yapılan iletişim ödülünde oppo telefonlar kullanılacak.Bu görüşmeler sesli görüşme ve görüntülü konuşma olacaktır.

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim