Ana sayfa / Bilgi / BİM’e Gelen Smart Plus Akıllı Bileklik Alınır Mı? Nasıl?

BİM’e Gelen Smart Plus Akıllı Bileklik Alınır Mı? Nasıl?

Smart Plus akıllı bileklik alınır mı ? Smart Plus akıllı bileklik nasıl ? Bim’den akıllı bileklik alınır mı ? Gibi aklınızda sorular varsa bu yazımızda cevaplarınızı vereceğiz. Fiyat konusunda ucuz olması bu akıllı bilekliğin en iyi yanı. Peki gelin bakalım Smart Plus Akıllı Bileklik nasıl ?

 BİM gibi market zincirlerinde sıkça karşımıza çıkabilen Smart Plus akıllı bileklik nasıl ? Smart Plus akıllı bileklik özellikleri neler ? Bilinmiyor. 49,90 tl gibi bir fiyata akıllı bileklik olur mu ? Bizde sizin için bu saati önceden inceledik ve deneyimlerimizi sizlere aktaracağız. Bu akıllı bilekliği almak isteyenler kaçırmasın.

Smart Plus akıllı bileklik özellikleri neler ?

Smart Plus akıllı bileklik uygun bir akıllı bileklik olarak karşımızda. Fakat bu bileklik yani bir akıllı saat olarak değil bileklik olarak karşımızda biz de ona göre değerlendireceğiz. Bu bilekliği kullanırken fazla su ile bir temasınız olmamasına dikkat edin. Bir akıllı saat gibi bu bileklikde de öne çıkan özelliklerinden biride bildirimleri saat üzerinden gösteriyor.Bunun dışında gelen aramaları da saat üzerinde bize titreşimle bildirebiliyor.

Smart Plus akıllı bilekliğin başka özellikleri ise adım sayar var bu özellikle günlük kaç adın attığınızı görebiliyorsunuz. Bir başka özelliği olan kat edilen mesafa özelliği ile konum kullanarak ne kadar mesafa gittiğiniz gösteriliyor bu özellik biraz daha bisiklet veya araba gibi ulaşım araçlarında olduğunuzda kullanmak için.

Smart Plus akıllı bilekliğin altında bulunan sensörlerle kalori ve nabız ölçtüğü de söyleniyor. Peki bu ucuzluktaki bir akıllı bilekliğin ölçeceği değerler doğru mudur ? Bilinmez. Bizim bu Smart Plus akıllı bileklikte hoşumuza gitmeyen şeylerden biri parlaklık ayarının olmaması. Parlaklık ayarı sabit olduğundan bulunduğunuz yerde yetersiz veya fazla olabiliyor.

Smart Plus akıllı bilekliği cihazınıza bağlamak için kutunun içinden çıkacak olan kullanım kılavuzundaki QR kodu okututabilirsiniz. Bu QR kodu okuttuğunuz zaman ” yoho Sports ” adlı uygulamaya yönlendiriyor. bu uygulamayı ios ve android platformlarda rahatça bulabilirsiniz. 

Smart Plus akıllı bileklik teknik özellikler:

  • 0.96 inç TFT ekran 
  • 25 gr ağırlık
  • 90 mAh batarya 
  • 2 saat şarj olma 
  • 15 güne kadar bekleme süresi 
  • 3-4 gün çalışma süresi 
  • dokunmatik bir tuş 
  • titreşim bildirimi 

 

 

Smart Plus akıllı bileklik genel olarak hoşumuza gitti. Ekranın altında bulunan dokunmatik tuş ile menüler arası geçiş ve menüye giriş hareketleri yapabiliyorsunuz. Cihazın ekranı plastik olduğundan çizilebilir. Bu ekranı kullanırken bir yere çarpmamaya dikkat edin. 

Kordon kısmına bakacak olursak plastik bir kordonu var. Bu kordon bazen sizi rahatsız edebilir. Ayrıca yaz aylarında çok terletiyor.

Batarya kısmına baktığımızda 3-4 gün kullanım sunuyor. Ama bunu uzatabilirsiniz. Batarya kullanımını uzatmak için saati kullanmadığınız zaman bağlantısını keserek daha uzun bir kullanım elde edebilirsiniz. İşinizi görecek olan bu uygun fiyatlı akıllı bilekliği kaçırmayın derim çünkü bu ekonomide bu fiyata bir ürün alamazsınız.

 

Smart Plus akıllı bileklik fiyatı ne kadar ? Değer mi ?

Smart Plus akıllı bilekliğin fiyatı 49,90 tl . Bu bileklik bizce fiyatını hak ediyor. Bu ekonomi ile bir akıllı bileklik almak neredeyse imkansız. Eğer bir akıllı bileklik alacaksanız bu bilekliği gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim