Ana sayfa / Telefon / Samsung Telefonlar İçin Yeni Kamerası Tanıttı

Samsung Telefonlar İçin Yeni Kamerası Tanıttı

Samsung , sadece telefon yapmakla kalmıyor aynı zamanda kendi işlemcisi gibi kamera sensörleri de geliştirmekte. Yeni sensörü ISOCELL GN1  tanıtıldı. Bu kamera sensörü daha hızlı odaklama sağlanıyor. Aynı zamanda düşük ışıkta daha başarılı bir performans sağlamakta!

Kamera 50 Megapiksel Değerinde!

Samsung’un yeni kamerası 50mp değerinde .Fakat bu kamera pikselleri birleştirerek 12.5mp değerinde çekiyor. Ek olarak belirtelim Dual Pixel faz otomatik algılaması da bulunuyor bu kameranın.

S20 ultra modelinde Samsung 108mp değerinde bir kamera koymuştu ve bu kameranın kötü özelliği netlemeler de yavaşlıktı.

Samsung’un bu kamerası iddialı  durmakta ve kendinden çokça söz ettirecek gibi duruyor.Özellikle yüksek megapiksel değerine göre hızlı netleme yani odaklama yapması kullanıcı deneyimini artıracaktır.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim