Ana sayfa / Telefon / Samsung Galaxy M51ve M31S Özellikleri!

Samsung Galaxy M51ve M31S Özellikleri!

Samsung Galaxy M51 özellikleri belli oldu! Samsung’un A serisinden sonra diğer güvendiği M serisine yeni üye gelecek. Orta segmenti hedefleyen M51 özellikleri bu yazımızda sizlerle!

Samsung telefon pazarına M51 modelini sokmak istiyor. A ve M serisi pazarda iyi sonuçlar vermesinden dolayı pazara daha çok telefon sokmak istiyor. işte Samsung Galaxy M51 hakkında bilinen özellikler.

Samsung Galaxy M51 Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung galaxy m51 4 kamera ile gelecek. Tahminlerimize göre bu kamera 48 veya 64mp ana kamera olacak. Diğer kameralar ise geniş açı, makro ve derinlik sensörü olacak.

Telefonda 64 gb hafıza ve 4gb ram ile gelmesi muhtemel gibi durmakta. Cihazda ayrıca ekrana gömülü parmak izi de olacak.

Samsung Galaxy M51 ekranında çentik yerine noktacık şeklinde kamera konulması bekleniyor.

 

Samsung Galaxy m31s ise daha uygun fiyatlı bataryası ön planda olan bir telefon olacaktır. Bu iki model özellikl Xiaomi note 9 modellerine rakip olacak gibi duruyor.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim