Ana sayfa / Telefon / Samsung S20 Ultra Kamera Camı Kırılıyor!

Samsung S20 Ultra Kamera Camı Kırılıyor!

Samsung’un çıkarmış olduğu en pahalı telefonlarından birisi olan Samsung Galaxy S20 Ultra ,Son haftalarda büyük bir problem ile anılmakta! Söylenenlere göre Samsung Galaxy S20 Ultra’nın kamerasının camı kendi kendine kırılıyor!

Samsung S20 Ultra Kamera Camı Kırılıyor!

Ülkemizde 12.500 Tl’den satılan S20 Ultra yurt dışında ise 1400 Dolara satılmakta. Cihaz sahiplerinin belirtiğine göre telefonlarını ellerine aldıklarında durup duruken kameranın önünde ki cam kırılmış şekilde buluyorlar.

Cihaz sahipleri telefonlarını teknik servise verdiklerinde ise kendilerine 400dolar ücret istedikleri söylenmekte.

Aslında bu problemin nedeni,kamera kullanılan camın standart normal bir cam olmasından dolayı olabileceği düşünülüyor. Telefon ekranlarında gorilla glass gibi güçlü camlar kullanırken ,kamera kısmında ki cam dayanıklı bir cam yerine normal bir cam kullanılmasından kaynaklı.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim