Ana sayfa / Genel / Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri Neler?

Samsung en son yapılan telefon lansmanında Samsung galaxy s ailesinin yanında katlanabilir cihazı olan Samsung galaxy z flip i bizlere tanıttı.

 

Cihaz rakiplerinden farklı olarak ekranda cam kullanıyor.Ekran üsten aşağıya bükülen cihaz eski kapaklı telefonları andırıyor.

Samsung firması bir önceki katlanabilir telefonu olan galaxy fold’dan fazlası ile ders almış gözüküyor.Cihaz bir önceki telefon gibi çok uçuk bir fiyata satışa çıkarılmadı.Telefon yurt dışında 1.300 dolara satışa çıkarken ülkemizde ise 13.500 lira gibi bir fiyat etiketi bekleniyor.

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim