Ana sayfa / Telefon / Samsung Galaxy A11 ve A41 Özellikleri

Samsung Galaxy A11 ve A41 Özellikleri

Samsung , yeni A serisi telefonları tanıttı. Bu modeller daha çok orta segmente hitap edecek modeller arasında. Samsung galaxy A11 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Aynı şekilde Samsung galaxy A41 de fiyatı belli oldu. A11 modeli daha çok alt segmente hitap ederken A41 modeli ise biraz daha orta segmente hitap ediyor.

Samsung’un Göz bebeği A serisinin yeni modelleri yaz ayında tanıtılacak. Samsung A serisinin iki yeni modelinden yüksek satış rakamları bekliyor.

Samsun Galaxy a41 Özellikleri ve Fiyatı 

Telefon da Samsung’un üretimi olan Exynos işlemci yer alıyor. İşlemci aynı zamanda 8 çekirdekli.

4gb ram ve 64gb hafıza mevcut. Ekran olarak FHD+ 6.1″ ekran kullanılmakta.Bu ekran Samsung’un telefonlarda sıkça kullandığı amoled ekran. Cihazın ekranın orta kısmında çentik bulunuyor. Diğer modelde ise kamera sol köşede nokta şekilinde.

Arka da 3 tane kamerası bulunuyor. Ana kamera 48mp değerinde ,ikinci kamera ise 8mp değerinde  geniş açı kamerası ve 5mp derinlik sensörü bulunuyor. Önde ise 25mp değerinde bir kamera mevcut.

Fiyatı Avrupa da 299 dolara satılacak.

Samsung Galaxy A11 Özellikleri ve Fiyatı

Aynı şekilde Exynos işlemci yer alan cihazda  3gb ram bulunuyor. 6.4″ ekran boyutuna sahip. HD+ ekrana sahip. Kamera kısmı da ön tarafta noktacık şeklinde.

Kamera olacak 13mp ana kamera 5mp geniş açı kamera ve 2mp derinlik sensörü bulunuyor. Telefonun ön kamerası 8mp değerinde.

Fiyatı ise Avrupa’da 149 satış etiketine sahip.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim