Ana sayfa / Oyun / Riot Games’in yeni Oyunu Valorant çıkıyor!

Riot Games’in yeni Oyunu Valorant çıkıyor!

Riot Games’in yeni FPS türündeki oyunu Volarant tanıtıldı. PC oyunu olan Volarant 7 Nisanda betası erken erişim ile oyunculara sunulacak!

FPS Oyunu çıkıyor!

7Nisanda beta olarak çıkacak olan oyun FPS oyun sektörüne giriş yapacak.Oyun FPS türünün lideri konumunda olan CS:GO oyununa benziyor.Fakat Volarant oyununda CS oyunlarından alıştığımız flash,smoke,molotof gibi bombaların yerine karakterden karaktere değişen skiller olacak.Flash yerine ve smoke yerini alan daha farklı mekanikler mevcut.

Oyun geliştiricisi Riot,sitesinde yaptığı açıklamada oyunun belki  10yıllık bilgisayarlarda bile +30 fps sözünü veriyor.Oyun fps oyunu olduğunu var sayarsak bu açıklamanın oyuncu kitlesini sevindirdi diyebiliriz. Oyun çoğu bilgisayarda rahatça oynanacağa benziyor.

Hileler kesinlikle engellenecek!

CS:GO’da oyuncular sürekli hilecilerin maçlara geldiğini görüyoruz. .Riot games’in sitesinde ve yayınlanan videosunda kesinlikle oyunda hilecilerin barındırılmayacağı söylendi.

Oyun Ücretsiz Olacak 

Volarant oyunu ücretsiz olacak. Oyun içinde satın alımın bulunacağı ve silahlar için skinler bulunacak.

Sistem gereksinimleri

Oyun bir çok sistem ve donandımda optimize çalışacak

Minimum sistem gereksinimleri – 30 fps

  • İşlemci: Intel i3-370M
  • Grafik işlemcisi: Intel HD 3000

Önerilen sistem gereksinimleri – 60 fps

  • İşlemci: Intel i3-4150
  • Grafik işlemcisi: Geforce GT730

Maksimum sistem gereksinimleri – 144 + fps

  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • Grafik işlemcisi: GTX 1050 Ti

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim