Ana sayfa / Telefon Özellikleri / Reeder P13 Blue Özellikleri Nedir? Alınır mı?

Reeder P13 Blue Özellikleri Nedir? Alınır mı?

A-101’e sıkça gelen Reeder P13 Blue fiyatı ve tasarımı ile dikkat çeken bir cihaz. Peki Reeder p13 Blue özellikleri ve fiyatı kaç tl? A-101’e gelen Reeder p13 Blue alınır mı? Gelin yazımızda bu konulara değinelim.

Reeder P13 Blue Özellikleri Nedir?

Geçtiğimiz sene çıkan Reeder P13 2020 yılında hala fiyatı ile dikkat çeken bir cihaz. A-101’e de gelen bu cihaz şuan 1300tl bir fiyata sahip. MediaTek MT6761 (Helio A22) İşlemci ile geliyor. Bu işlemci alt sınıf olduğundan gayet normal karşılanmakta. 16gb dahili hafızası olan telefonun 3gb da ram bulunuyor.  Batarya kapasitesi 4080 Mah olan Reeder P13 Blue’nun gayet yerinde bir pil kapasitesi olduğunu söyleyebiliriz. 600×1280 Çözünürlük ile gelen ekran %78 ekran kasa oranına sahip. 60HZ tazeleme oranına sahip. Android 9.0 ile gelen telefon makul bir android sürümüne sahip diyebiliriz. Bluetooth versiyonu ise 5.0 ile gelmesi de çok iyi.

Arkada 2 kamera bulunuyor. 8mp ana kameraya ve 5mp ikinci kameraya sahip. Ön kamera ise 5mp çözünürlüğe sahip.

Reeder P13 Blue Alınır mı?

Reeder P13 Blue telefonu A-101 gibi market zincirlerine belirli zamanlarda geliyor. Fiyatına göre makul özelliklere sahip. En iyi tarafı ise batarya kapasitesinin yüksek olması. Kullanım amacınız eğer oyun gibi amaçlarınız yok ise telefon sizin işlerinizi görecektir. Kamera konusunda çok fazla bir şey beklemek yanlış olur. Özellikle video konusunda hiç iyi sonuçlar vermeyecektir. Sosyal medya konusunda gezerken bir zorluk çıkarmayacaktır.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim