Ana sayfa / Genel / R10.net Kapılarını Herkese Açtı!

R10.net Kapılarını Herkese Açtı!

Türkiye’nin en büyük webmaster forumu olan r10 kapılarını tüm Türkiye’ye açtı!

R10.net nedir?

R10.net Türkiye’nin en büyük webmaster forumudur.Forum içerisinde ki üyeler çeşitli ticari faliyetler göstermektedir.Kiminin ek gelir kapısı olan kiminin ise evini geçindirdiği forum olan r10.net samimi bir sitedir.

r10.net  ülkemizde 15yıldır faliyetini sürdürmekte ve yüzbine aşkın üyesi bulunmakta.Forum üzerinden yazılımcıdan instagram fenomenlerine ,video uzmanından seslendirme sanatçılarına kadar uzun bir forumdur.

Çoşkun Çetin’in yönettiği forum geçtiğimiz günlerde 4 aşamalı üyelik sistemi ile foruma davetsiz şekilde üye olunabilir hale geldi.Normal süreçte foruma üye olabilmek için foruma üye olan birinin size davet kodu vermesi gereklidir.Bu davet kodu her üyede bir iki tane bulunduğundan forumda ki üyeler sadece tandıklarını forum içerisinde davet eder. Bu şekilde dolandırıcılık minimum seviyeye düşürülmüştür.

Çoşkun Çetin,ülkemizide etkisine alan koronavirüs nedeniyle işinden ve gelirinden olan bir çok vatandaş için forumunu herkese açarak gelir elde etmesini hedefledi ve #evdekal çağrısına destek verdi. 

 

Foruma üye olmak için buraya tıklayın

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim