Ana sayfa / Donanım / PS 5 için güzel haberler gelmeye devam ediyor

PS 5 için güzel haberler gelmeye devam ediyor

Sony firmasına ait konsol olan playstation yeni serisi olacak 5 modeli bu sene son çeyreğinde bizlerle bulaşacak.Sony firması yeni oyunlarla konsolunu tanıtmak istiyor.

Konsolun yanında tanıtılması beklenen oyun ise Rainbow Six Siege’nin yeni oyunu olacak.

Oyun dünyada çokça seveni olan ve oynanan bir oyun.Fazlası ile takipçiside var.Sony için bu gibi oyunlarla çıkış yapması iyi olacak.

 

Oyunu geliştiren firma ise oyunun hala yapım aşamasında olduğunu ve konsolun çıkış tarihine yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

 

Oyunda RTX teknolojisi bekleniyor!

Bildiğimiz üzere çıkacak konsolda rtx teknoloji barındıracak bu da demektirki daha gerçekçi grafikler göreceğiz.

Rainbow Six Siege çıkış oyunlarından  olacağından dolayı RTX destekleyeceğini düşünebiliriz.

RTX ne olduğunu bilmiyorsanız ondan da bahsedelim:

Rtx ışın izleme teknolojisi .Bu özellik donanımdan geldiği içinde daha doğru ve performanslı oluyor.Oyunlar daha gerçekçi ve grafik kalitesi iyi.Bu sayede oyun içerisinde gölgelendirmeler ışıklar daha güzel  olacaktır.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim