Ana sayfa / Genel / Polo smart Akıllı Saat Alınır mı? Nasıl?

Polo smart Akıllı Saat Alınır mı? Nasıl?

PolaSmart akıllı saat alınır mı?, PoloSmart akıllı saat nasıl? sorularına bu yazımızda sizlere bahseceğiz. A101 gibi yerlere sık sık gelmekte. Fiyatı da diğer akıllı saatlere göre çok daha uygun.Peki Polo Smart bileklik nasıl?

Polo Smart Akıllı Saat Nasıl?

PoloSmart Saat karşımıza uygun bir akıllı saat olarak karşımıza çıkmakta. Fiyatı ortalama olarak şuan için 60-70 tl civarlarında bulunuyor. PoloSmart akıllı Saat öne çıkan özelliklerinden biride bildirimleri saat üzerinden görebiliyoruz.Bunun dışında gelen aramaları saat üzerinden görebiliyoruz.

Saat içerisinde  nabız ölçer ,adım sayar gibi  özellikler mevcut.Saatin altında nabız ölçmesi için sensör bulunuyor fakat bu özelliklerin pek doğru çalıştığı söylenemez. Ekran parlaklığı fena değil. Sizi mutsuz etmez lakin ekran parlaklık ayarı mevcut değil.Saatin ios ve android platformlarında uygulaması var.Bu uygulamadan saatin detaylı bir şekilde ayarlarını yapabilmektesiniz.

Cihaz içerisinde menüler güzel yapılmış. Ekranda dokunmatik bir kısım var  buraya dokunarak menüler arasında rahatlıkla gezebilirsiniz. Ekranın plastik olması herhangi basit bir sürtümede kolaylıkla çizilmekte.

Kordonu plastik ,pahalı alternatiflerine göre rahatsız edebilir başlarda .

Akıllı saatin şarjı yaklaşık olarak 1-1.5 hafta sizi idare etmekte. Şarj süresi gayet iyi.

 

PoloSmart Look bizce fiyatına göre oldukça iyi bir ürün. İyi yanları olduğu gibi kötü yanları da var.Fakat fiyat performans ürün olmasından dolayı bunlar normal karşılanmakta.

Buraya tıklayarak ürünün internet satışına gidebilirsiniz.

 

PoloSmart Look alınır mı ? sorusuna yanıtımız ise bizce alınır.Fiyatına göre sizi memnun edecektir.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim