Ana sayfa / Bilgi / OYUNCULAR İÇİN KULAKLIK ÖNERİLERİ

OYUNCULAR İÇİN KULAKLIK ÖNERİLERİ

Oyuncular için kulaklık önerileri. Oyuncu kulaklıkları. Hangi kulaklığı almalıyım ? Oyunlar hangi kulaklığı almalı ? Bugün oyuncular için güncel fiyatlarla birlikte kulaklık önerileri yapacağız.

Artan kur nedeniyle kulaklıkların fiyatı da pahalı. Kulaklık önerilerine baktığımızda ise güncel fiyatları birbirini tutmuyor. Biz sizler için ucuzdan pahalıya kulaklık önerileri yapacağız. 

Oyuncular Ne Tür Kulaklık tercih etmeli ? 

Genel olarak kulaklık seçerken ilk olarak dikkat etmemiz gereken jack girişi.  Jack girişini kullanacağınız cihaza göre seçmelisiniz mesela bilgisayar kulaklıkları genelde iki tane jack girişine ve bir tanes USB girişi bulunur. Bu girişlerin amacını sizlere açıklayalım. İki tane jack girişinden bir tanesi mikrofon çıkışı biri de ses çıkışıdır. USB bağlantılı ucu ise eğer kulaklığınızda RGB destegi varsa kullanırken ışıklar yanar. 

Eğer telefon için kulaklık alacaksanız mikrofon olup olmadığı kutusunda yazmıyorsa jack girişine bakın. İki çizgi varsa jack girişinde mikrofona sahip değildir ama üç tane çizgi varsa mikrofona sahiptir.

Laptop için oyuncu kulaklığı alacaksanız ki çoğu laptopda bir tane jack girişi var. Peki oyuncu kulaklıklarının iki jack girişini nasıl takacağız diyorsanız bunlar için dönüştürücüler var. Buraya tıklayarak Jack girişlerini birleştiren dönüştürücüleri görebilirsiniz.

 

           KULAKLIK ÖNERİLERİ

Rampage Sn-R9

Rampage’in oyuncular için ürettiği bu kulaklık uygun fiyatlı. Şu an günce fiyatı86,84TL. Tasarımı kullanışlı olan bu kulaklık sizlere rahat bir kullanım sunuyor. Uzun kullanımda kulakları rahatsız etmediği ve dahili mikrofonu ile rahatça kullanım koşulu sunuyor. Uzun kablosu sayesinde rahatça konumlandırabilirsiniz ve dışa ses sızdırmaz.

buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Frisby FHP-G1414B

frisby markasının ürettiği bu kulaklığın fiyatı 99,50 TL. Bu kulaklıkta meraklıları için de ARB bulunduruyor. ARB ile birlikte gece daha renkli bir ortam oluşuturabilirsiniz. Tasarımı kullanışlı kulakları acıtmayan ergonomik yapısıyla uygun fiyatlı bir kulaklık.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz. 

 

 

 

Gamepower Magnus V2

Gamepower markasının ürettiği bu kulaküstü oyuncu kulaklığının fiyatı 133,40 TL. Eğer bütçeniz yeterse bu kulaklığı rahatlıkla alabilirsiniz. RGB özelliği ile akşamları renkli bir ortam sağlar. Peluş kulak yastığına ve ayarlanabilir kafa bandına da sahip. Surround ses yalıtımı ile dışarı sesleri kesiyor. 

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

MF Product Strike 0161

MF Product markasının ürettiği bu kulaklığın fiyatı 149,90 TL Konforlu tasarımı ile dayanıklı kablosu bu ürünün fiyatına oranla performans açısından çok iyi. İki metre kablo uzunluğu ile 7.1 USB bağlantısına sahip. Katlanabilir mikrofon ile 50 mm mikrofon çapına sahip.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

Rampage Styles

Rampage firmasının ürettiği 179,01 TL fiyatla karşımıza çıkan bu ürün RGB ile karşımıza çıkıyor. Uzun kullanım için konforlu bir tasarım sunuyor. USB 7.1 bağlantı hızı ile hızlı bir deneyim sunuyor. Bu üründe extra olarak da ledli bir mikrofon var. Özenle hazırlanan özel üretim kablo sayesinde katlanmaları önler.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Rampage RM-K19 Raging Plus

Rampage’in oyuncular için ürettiği 229,00 TL fiyatında olan bu kulaklık eğer bütçeniz varsa kesinlikle tavsiye edilir. USB bağlantı modeliyle karşımıza çıkan model kullanımı bazen kolaylaştırırken bazen de eğer yetersiz USB girişine sahipseniz işinizi zorlaştırır. 2.2 metre kablo uzunluğu ile rahat kullanım sunuyor. İçerdiği RGB ile gece kullanımında eğlenceli ve havalı bir ortam veriyor. 

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Anker SoundCore Strike 3

Anker firmasının ürettiği bu ürünün fiyatı 379,90 TL. 7.1 bağlantısı ile son teknoloji hızlı bir bağlantı sunuyor. Bu mikrofonun bir başka özelliği de çıkarılabilir IPX5 suya dayanıklı mikrofonu ile kaza ile oluşabilecek arızaları engelliyor. kulak yerinde ter önleyici bir ped kullanılmış. Bu ürün ayrıca PS4 ile de uyumlu.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Razer Tiamat 2.2 V2

Razer firmasının çıkardığı bu kulaküstü oyuncu kulaklığının fiyatı 422,10 TL. Tasarımı dolayısıyla keyif veren bu kulaklık tasarımı oldukça iyi. Bu ürünün dez avantajlarından biriyse kablo uzunluğu. Bazı insanlar kablonun uzun olmasını ister ancak bu üründe kablo uzunluğu 1.3 metre. Kablo boyu yetse de yine de rakiplerinden kısa kalıyor ama içerdiği ses kalitesi ile muazzam bir ses deneyimi sunan bu kulaklık alanları pişman etmiyor.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Asus TUF Gaming H5

Asus’un ürettiği bu estetik kulaklığın fiyatı 622,43 TL. Pc ve Ps4’de de kullanılabilen bu kulaklık her kulağa uygun. Bu kulaklığı özel yapan özelliklerden biri de paslanmaz çelikten yapılmış kafa bandı yapısı. Özel hava geçirmez hava filtreleri sayesinde ses kalitesini maksimum düzeye getiriyor. Tek tuşa basarak 7.1 çevresel ses özelliğine geçer.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

MSI DS502

Oyuncu ürünleri üreten MSI’ın bu kulaküstü oyuncu kulaklığının fiyatı 701,04 TL. Akıllı ses denetleyecisinden tutun da akıllı titreşim ve 7.1 surround ses kalitesini sunan bu cihaz fiyatının hakkını veriyor. Muhteşem led renklerde ortamınızı aydınlatır. Ayrıca bu cihazda arttırılmış gürültü azaltma özelliği de bulunuyor. Piyasadaki alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan birisi olabilir.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Razer Kraken Tournament Edition THX Spatial

Razer’ın oyuncular için ürettiği bu üst segment kulaklığın fiyatı 879,00 TL. USB bağlantısı ile gelen bu kulaklık gürültü önleme özelliğine de sahip. 1.3 metre kablo uzunluğu bu kulaklığa yakışmadı ama pek eksik değil. Bu kulaklık hakkında daha fazla şey söylemeye gerek yok aradığınız tüm özellikler zaten var. Eğer bütçeniz varsa hiç düşünmeden bu kulaklığı alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

 

Cloud S Orbit 3d

HyperX markasının ürettiği bu en üst düzey kulaklığın fiyatı 2.899 TL. Kulaklık diyince herkesin almak istediği ama alamadığı bir kulaklık olabilir. Filtreli çıkartılabilir gürültü önleyici bir mikrofona sahip. Bu kulaklıkta sevdiğimiz detalardan biri de üç adet farklı kablo seçeneği ile bağlantı sunuyor. Bu fiyatı bir kulaklığa vermişken birden fazla cihaz desteği de sunuyor. Bu kulaklığı daha fazla anlatmaya gerek yok o kendini anlatıyor…

Buraya tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

 

 

Listemiz burda bitti. Ucuzdan en pahalıya doğru bir öneri sizlere sunduk. Burda özellikler şunu belirtelim buradaki fiyatlar şu anki indirimler feyz alınarak hazırlanmıştır. Siz hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ? Hep almak istediğiniz ve alamadığınız kulaklığınız ne ? 

 

 

Huawei Band 4 Akıllı Bileklik Alınır Mı? Nasıl?

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim