Ana sayfa / Bilgi / OPPO WATCH AKILLI SAAT ÖZELLİKLERİ NELER?

OPPO WATCH AKILLI SAAT ÖZELLİKLERİ NELER?

Oppo watch özellikleri neler?, Oppo watch nasıl? parasının hakkını veriyor mu? Wear OS işletim sistemli Oppo watch nasıl? hadi özelliklerine bakalım.

 

oppo-watch-inceleme

Oppo watch özellikleri ve fiyatı 

yeni işletim sistemi Wear os ve özellikleriyle Oppo watch aklılı saat satışa çıktı peki bu saatin özellikleri neler. Oppo watch’u kimler almalı ? Neden oppo watch tercih edilmeli ? Oppo watch vs apple watch kim daha iyi ?

son zamanlarda iyi işlere el atan oppo şimdi de wear os işletim sistemli akıllı saati bizlere sunuyor. 2 farklı modeliyle satışa çıkan oppo watch gözleri üzerine çekti. 41mm ve 46mm seçenekleri ile kullanıcıya modellerini sundu.

41mm olan Oppo watch 1.6 inç Amoled bir ekrana sahip. Bu ekran 320 x 360 çözüzürlüğünde 301 ppı  piksel bir erkan sunuyor. Bu modelde 300 mAh bir batarya bulunmakta.

46mm olan modelde ise 1.9 inç Amoled bir ekrana sahip. Bu ekran 402 x 476 çözüzürlüğünde 326 ppı  piksel bir erkan sunuyor. Bu modelde ise 430 mAh batarya bulunmaktadır.

Suya dayanıklı olarak karşımıza çıkan model Snapdragon War 3100 işlemciye sahip. 1gb ram ile 8gb depolama alanına sahip Oppo watch rahat bir kullanım sunuyor. yeni teknoloji ile birlikte 16 dakika şarjdan sonra 16 saat süren bir pil ömrü sunuyor.

Oppo watch 41mm‘lik modeli türkiyede 1799tl olarak. 46mm‘lik model ise 2299tl olarak karşımızda.peki bizce bu fiyatı hak ediyor mu? kullandığınız marka telefona göre bir saat seçmeniz daha mantıklı olacaktır.bu seçimi göz önünde bulundurursak evet bizce fiyatını hak ediyor.

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim