Ana sayfa / Telefon / Oppo A32 Özellikleri Ve Fiyatı Belli Oldu!

Oppo A32 Özellikleri Ve Fiyatı Belli Oldu!

Uygun fiyatlı bir telefon olacak olan Oppo A32 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Ülkemizde orta alt segmente hitap edecek olan Oppo A32 şaşırtan özelliklerle karşımıza çıkacak!

Oppo A32 Özellikleri

Oppo A32 Snapdragon 460 işlemcisini kullanmakta. Kullanılan snapdragon 460 işlemci orta alt segment telefonlar için yeterli olacak gibi durmakta. Bu işlemciye 8gb ram eşlik ediyor. Oppo’nun bu telefonda ram konusunda oldukça bonkör davrandığını görmekteyiz.

Tasarım açısından Oppo A32 modeli çentikli bir model yerine ekranın sol tarafına kamera yerleştirilmiş. Bu ekran Gorilla Glass 5 ile korunmakta. Kısaca ekranın darbe ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Ekranın alt kısımında kalın bir çerçeve bulunuyor. Ekran kasa oranı 89,2 ile geliyor.

Son yılların telefon trendlerinden olan ekran yenileme hızı 90hz. Segmentine göre gayet iyi bir yenileme hızı olduğunu söyleyelim. Cihaz bizlere 128gb depolama ile gelmekte. SD kart ile hafızasını 256gb daha artırabiliyoruz.

Kamera konusunda ise F2.2 diyafram değerine sahip 13mp bir kamera yer almakta. 2mp makro ve 2mp derinlik kamerası bulunuyor. Önde ise 8mp değerinde bir kameraya yer verilmiş.

Batarya konusunda ise bizleri mağdur edecek gibi durmuyor. 5000 mah batarya kapasitesine sahip olan Oppo A32 18w hızlı şarj da destekliyor.

Telefonun parmak izi ekrana gömülü şekilde gelmiyor. Cihazın arka tarafına konumlandırılmış.  Renk seçenekleri olarak mavi, siyah ve yeşil olmak üzere 3 renk seçeneği ile geliyor.

Oppo A32 Fiyatı

Ülkemizde fiyatı daha tam olarak netleşmesede avrupa fiyatı 8gb ram bulunan versiyon 219dolara , 4gb ramlı modeli ise 175 dolara satışa sunulacak.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim