Ana sayfa / Genel / Kodlama bilmeden nasıl mobil uygulama yapılır?

Kodlama bilmeden nasıl mobil uygulama yapılır?

Mobil uygulama nasıl yapılır diyenleriniz illaki olacaktır.Belki bu işte hevesli olabilirsiniz , yada ufak çaplı bir mobil uygulama yapmak istiyorsunuz,bu yazımızda sizlere kodlama bilmeden nasıl mobil uygulama yapılır bundan bahsedeceğiz.

Mobil uygulama nasıl yapılır?

Kodlama bilmeden android veya ios uygulamanızı yapabilirsiniz.Bunlar için çeşitli siteler mevcut.Sitelerde kendinize göre kişiselleştirerek kolayca uygulama yapabilirsiniz.Bu siteler arasından bahsedeceğimiz yer mobiroller sitesi olacak.

Site bizlere kodlama bilmeden kolay bir şekilde uygulamamızı yapmamıza olanak sağlayacaktır.

İlk olarak yeni uygulama oluştura tıklıyoruz.Çıkan sayfadan uygulamamızın adını daha sonrasında tasarımının nasıl olacağına karar veriyoruz.Site içerisinde bir çok ücretsiz şablon bulunmakta.Bitir diyoruz ve kontrol paneline gidiyoruz.

 

Sağ menüden uygulamamızı kolaylıkla yönetebilmekteyiz.

İçerik kısmına tıklayarak uygulamamıza neler koyabileceğimiz gözükmekte.Bunların hangilerini istiyorsak koyuyoruz.

Sağ kısımda uygulamamızın içinin nasıl gözüktüğünü görebiliyorsunuz.

 

Uygulamamızın nasıl bir menü şeklinde olduğunu ve renk,tasarım,ikon şekillerini görünüm yazan yerden düzenleyebiliyoruz.

Ayrıca uygulamayı indirenlere bildirim gönderebiliyoruz.

Pano kısmına gelip mail adresimize uygulamamızın indirme linkini gönderebiliyoruz.

 

 

Mobil uygulama yapmak bu kadar.Site üzerinden çeşitli paketler alarak daha fazla modül kullanabiliyorsunuz.Dilerseniz ücretsiz şekilde yaptığımız uygulamayı google play store koyabilirsiniz.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim