Ana sayfa / Apple / İPHONE ÜCRETSİZ MÜZİK İNDİRME NASIL OLUR ?

İPHONE ÜCRETSİZ MÜZİK İNDİRME NASIL OLUR ?

İphone ücretsiz müzik indirme nasıl olur ? ücretsiz müzik nasıl indirilir ? müzik programlarına para vermek istemiyorum ne yapmalıyım ? Bugün sizlere İphone’da ücretsiz nasıl müzik indirilir bunu göstereceğiz.

iphone-ücretsiz-müzik-indir

İPHONE ÜCRETSİZ MÜZİK İNDİRME PROGRAMLARI NELER ?

Bildiğiniz gibi müzik dinlemek her insanın gündelik hayatta yaptığı bir aktivite. Bu aktivite bazılarımız için bir terapi bile olabilir. Peki İphone’da ücretsiz müzik indirme nasıl yapılır veya İphone’da ücretsiz müzik indirme hangi programla yapılır gibi soruların cevaplarını vereceğiz.  İphone’da ücretsiz müzik nasıl indirilir sorusunun cevabını vermeden önce gelin önerdiğimiz ücretli uygulamalara bakalım. 

  • Spotify ( öğrenciye 2 ay ücretsiz ayda 8,99 TL )
  • Youtube Music ( 1 ay ücretsiz ayda 13,99 TL )
  • Deezer ( 3 ay ücretsiz ayda 17,99 TL )
  • Apple Music (öğrenciye ayda 6,99 TL / bireysel ayda 13,99 TL ) 

Eğer paranız varsa veya daha rahat müzik dinlemek istiyorsanız bu önerdiğimiz uygulamaları kullanmanız çok daha iyi olacaktır. Diyorsanız ki ben ücret ödemek istemiyorum o zaman gelin şimdi ücresiz bir şekilde iphone müzik indirme nasıl olur öğrenelim.

 

TUBİDY

Bizim için iphone’da ücretsiz müzik uygulaması olarak kullandığımız en iyi uygulama. Bu uygulama sayesinde müzikleri hem mp4 hemde mp3 indirebilme özelliğine sahip bu uygulamanın alanında en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Ancak belki appstore’da bulamayabilirsiniz fırsatları kovalayarak bu uygulamayı ufak bir ihtimal dahilinde belki bulabilirssiniz.

 İplay

Çıktığı anda yankı uyandıran bu uygulama tubidy gibi bizim taktirimizi de kazandı. Farklı formatlarla video ve mp3 olarak da indirme seçeneği sunuyor. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamayı da bulmanız biraz zor olabilir ancak fırsatları kovalayarak yine bulabilirsiniz.

 

Freegal Music

iphone-ücretsiz-müzik-indirme-freegal-müzik

Müzik indirmede kolaylık sağlayan bu uygulama basit bir kullanım sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra rahatça ve ücretsiz şekilde müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Diğer önerdiklerimizi appstore’da bulamadıysanız bunu kullanmanız ve bulmanız daha kolay olacaktır.

 

      Musify

iphone-ücretsiz-müzik-indirme-musify

Musify sağladığı çevrimdışı kolaylıklarla birlikte kullanımı da oldukça pratik. Önerdiğimiz diğer uygulamaları bulamadıysanız kesinlikle tavsiye edilir. İçerdiği ücretsiz kullanım şekli bu uygulamanın tercih edilmesinin en büyük nedeni. Sizde Musify uygulamasını indirerek iphone’da ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz.

 

Siz hangi müzik programını kullanıyorsunuz ? Önereceğiniz ücretsiz müzik indirme programı varsa yorumlara yazabilirsiniz.

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim