Ana sayfa / Bilgi / İPHONE SE 3 ÇIKABİLİR! ÖZELLİKLERİ NELER?

İPHONE SE 3 ÇIKABİLİR! ÖZELLİKLERİ NELER?

İphone se 3 özellikleri neler? İphone se 3 ne zaman çıkar? İphone se 3 fiyatı ne kadar olur? gibi bir takım sorular var.Bu yazımızda çıkması olası İphone se 3’ü inceleyeceğiz.

iphone-se-3-özellikleri

İphone se 3 özellikleri neler ?

İphone se 2 ile gözleri üzerine çeken apple bu sefer SE 3 modeli ile karşımıza çıkabilir. Amiral gemisi telefonlara kıyasla ucuz fiyatlı çıkan bu model performans açısından da iyi model. Peki bu modelin özellikleri neler.

A14 Bionic işlemci ile çıkması beklenen bu modelin ekranı 5.5 inç veya 6.1 inç çerçevesiz ekran olması muhtemel. Batarya konusunda en düşük 2600 mAh olması muhtemel.

İphone Se 3 çıkıs tarihine göre 5G bulundurması muhtemel bir cihaz. Bunun yanında ikili  kamera olması düzenin olması bekleniyor. İphone se 3‘ün çıkmasını merakla beklerken gözümüz yeni tanıtılacak olan İphone modellerinde.

Yazar Enis Akkoç

tekonoplustv.com da editörlük yapmaktayım. sosyal medya ile uğraşıyorum.bilgilerimi ve deneyimlerimi sizinle paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim