Ana sayfa / Apple / İphone 12 Fiyatı herkesi şaşırtacak!

İphone 12 Fiyatı herkesi şaşırtacak!

Apple dünyada satış oranlarının düşmesi ile fiyat politikasında genelde üst fiyatlar belirlerken uygun modelli iphone 11’i çıkarmıştı.Bu seneki model olacak iphone 12’de bu fiyat politikasına gidebilir!

İphone 12 fiyat konusunda bizi sevindirebilir!

Yurt dışında samsung huawei gibi büyük üreticilere kıyasla daha ucuz olarak piyasaya çıkan iphone 11 , ciddi satış rakamları ile Apple firmasının cebine çokça para koydu.

Bu sene çıkacak modelde de aynı fiyat stratejisine giderek uygun modelli iphone 12 çıkarmayı planlıyor.

Söylentilere göre cihaz  5,4” ekranlı iPhone 12’nin 600 ila 700 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağını iddia ediyor. Bu nedenle cihaz 650 dolar gibi bir fiyattan satışa çıkarsa satış rakamları çok yüksek olacaktır.

 

Ülkemizde bu kadar ucuz olmasa da yurt dışına göre bu fiyatlar çok uygun.

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim