Ana sayfa / Apple / İos 14 Güncellemesi Alacak Iphone Modelleri

İos 14 Güncellemesi Alacak Iphone Modelleri

Eylül ayında yayınlanacak olan ios 14 için şimdiden dedikodular başladı ve hangi cihazların alacağı belli olmaya başladı. Yazımızda sizlere hangi iphone modellerinin ios 14 güncellemesi alacağından bahsedeceğiz.

İos 14 Alacak Iphone Modelleri

En son ios 13 güncellemesinde iphone 5s ve 6’ya gelmemişti. 6s ve üstü modeller için güncelleme sunulmuştu.

Bu yıl çıkacak ios 14 ile az çok güncelleme alacak modeller belli oldu. İdaalara göre iphone 6s ve üstü modeller için geleceğini söylendi. Normalde çoğu kişi iphone 7 ve üstü modellere gelmesini düşünüyordu.Fakat İphonesoft sitesi, yazısında iphone se ve 6s üstü cihazlar için bekleneceği söylendi.

İos 14 güncellemesi alması beklenen iphone modelleri

İphone 6s

İphone 6s plus

iphone se

İphone 7

İphone 7 plus

İphone 8

İphone 8 plus

İphone x

…  ve diğer üst iphone modelleri.

İphone 13 güncellemesi alan tüm cihazların aynı şekilde ios 14 güncellemesi de alacağı söyleniyor.Eğer böyle olursa iphone 6s kullanıcı bu durumdan çok memnun olacak gözüküyor.Fakat Apple’ın böyle bir hamle yapacağını sanmıyoruz.Eğer 6s ve se modellerine güncelleme getirse telefon değiştirmek isteyen kullanıcılar fikrinden vazgeçebilir. Apple ise yeni iphone cihazlarını satmak istiyor.Bu nedenle bizce İphone 7 ve üstü modellere gelecektir.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim