Ana sayfa / Genel / İnstagram’da Gizli Profillere Nasıl Bakılır?

İnstagram’da Gizli Profillere Nasıl Bakılır?

İnstagram kullanıcılarının bir çoğunda gizlilik açısından instagram hesaplarını gizli yapmaktadır. Takip etmeden paylaşımları göremezsiniz. Ama instagramdaki bir açık sayesinde gizli hesapları görmeniz mümkün. Eğer sizde gizli profilleri görmek istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Kolaylıkla sizde gizli profillerin paylaşımlarını göreceksiniz. 

 

İnstagram’da Gizli Profilleri Bakma

İnstagram’da eğer gizli profilin içerisini görmek istiyorsanız bunun bir kaç yönetimi bulunmakta. Sadece 5dk içerisinde istediğin instagram hesabının resimlerini görebilirsiniz . Fakat gizli hesapları görmek için bir tane yeni instagram hesabı açmanız da fayda var. Sebebi ise size göstereteceğimiz yöntemde kendi hesabımızdan yaparsak belki istenmeyen ellere geçebilir.

İnstagram hesaplarının fotoğraflarını görmemiz için Google’a Postegro yazmamız yeterli olacaktır. Eğer android bir cihaz kullanıyorsanız sitede çıkan Apk dosyasını indirerek mobil uygulamasından da işlemlere devam edebilirsiniz.

Giriş yaparken bizden instagram hesabımız ile giriş yapmamızı isteyecek. Burada kendi aktif hesabımızla giriş yapmak yerine kullanmadığımız bir hesabı yada yeni bir instagram hesabı oluşturarak giriş yapın. Daha sonrasın da çıkan sayfadan istediğimi instagram gizli hesabına bakabiliriz.

Yapmış olduğumuz testlerde giriş yaptığımız profil ile herhangi bir şekilde birine takip ettirmediğini ama yinede fake bir profil oluşturup onun üzerinden işlemleri yapmamız daha sağlıklı olacaktır.

 

Sizlere bu yazımızda instagramda ki gizli profillerin nasıl bakıldığını anlattık. Sizde bu yazımızdan faydalandıysanız lütfen yorumlarda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim