Ana sayfa / Telefon / Huawei Y8s Tanıtıldı Uygun fiyatlı model!

Huawei Y8s Tanıtıldı Uygun fiyatlı model!

Huawei telefonlarını yavaş yavaş eskisi gibi çıkarmaya başlıyor. Telefon modellerine bir yenisini daha ekledi. Cihazın modeli Huawei Y8s. Huawei’nin bu modeli uygun fiyatlı olarak bizlere sunuldu.

Huawei Y8s Özellikleri Neler?

Cihaz kirin 710 işlemci kullanmakta. Kirin 710 işlemcisi önceki senelerin işlemcisi olsa da uygun fiyatlı model olacağından dolayı kötü bir özellik olarak durmuyor. Huawei Y8s ‘de 4GB ram bulunmakta. 64 ve 128gb depolama seçenekleri mevcut.

Batarya kapasitesi olarak ise 4000Mah tercih edilmekte.

6.5″ ekran boyuna sahip cihaz da LCD ekran kullanılıyor. Bu ekran FHD+ çözünürlük sunmakta.Ekranda ufak bir çentik yer alıyor. Bu çentik üzerinde iki adet ön kameraya yer verilmiş.

Arkada iki adet kamera bulunmakta.Ana kameramız 48mp . İkinci kamera 2mp ,derinlik sensörü bulunuyor.

Ön deki iki kameradan  biri 8mp çözünürlüğünde diğeri ise 2mp derinlik sensörlü kamera.

 

Şuan için ne kadarlık bir fiyat etiketine sahip olduğu bilinmiyor.Yakın zamanda fiyatı netleşecektir.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim