Ana sayfa / Bilgi / Huawei Band 4 Akıllı Bileklik Alınır Mı? Nasıl?

Huawei Band 4 Akıllı Bileklik Alınır Mı? Nasıl?

Huawei Band 4 akıllı bileklik alınır mı ? Huawei Band 4 nasıl ? Hangi akıllı bilekliği almalıyım ? Hangi akıllı saati almalıyım ? A101-den akıllı bileklik alınır mı ? Huawei Band 4 akıllı bilekliğin özellikleri neler ? fiyatına değer mi ? 

 

Huawei Band 4 Akıllı Bileklik Nasıl ?

Bu hafta A-101 market zincirinde 179 tl fiyatı ile karşımıza çıkan bu akıllı bileklik insanların dikkatini çekiyor. Huawei’nin çıkardığı bu akıllı bileklik  şık bir tasarıma sahip. 3 farklı renk seçeneği ile bize sunuluyor. Bluetooth 4.2 ile gelen cihaz bu konuda bizi biraz üzdü. Hadi gelin bu saatin özelliklerine bakalım.

Huawei Band 4  Teknik Özellikler:

  • 0.96 inç TFT ekran 
  •  24 gr ağırlık
  • Nabız takibi 
  • Kandaki oksijen seviyesi ölçme 
  • 9 farklı egzersiz modu
  • Huawei Trusleep 
  • Mesaj ve arama bildirimleri 
  • Suya dayanıklılık
  • 91 mAh batarya 

bu özellikleri kısaca sizler sizin açıklayacağız. 

Ekran:

Huawei band 4 akıllı bileklik 0.96 inç TFT reşnkli bir ekrana sahip. bu ekran bizlere 80 x 160 piksel çöznürlüğü veriyor. cihazın üstünde dokunmatik bir ekran ile bir buton tuşu bulunmakta. Android 4.4 ve üstü cihazları, İos 9.0 ve üstü cihazları destekliyor.

 

Batarya:

Huawei band 4 akıllı bileklik 91 mAh bir batarya kapasitesine sahip. Huawei’ yaptığı açıklamalarda 1.5 saatte şarj olduğu bilgisi var. Şarj konusunda kutunun içinden herhangi bir kablo çıkmıyor. Cihaz direkt olarak adaptöre bağlanarak şarj ediliyor. Günde 50 mesaj, 3 çağrı, 3 alarm ve 200 kez ekran bildirimi alabilecek kapasitede. Fakat şunu belirtelim ne kadar az aktif olursa o kadar çok pil kullanımı elde edersiniz.

 

suya dayanıklılık: 

Huawei band 4 akıllı bileklik suda 5 ATM basınca 50 metreye kadar su geçirmediği iddiası var.

 

Huawei Trusleep:

Huawei band 4 akıllı bileklik huawei trusleep ile uyku kalitesini 4 ayrı fazda ölçer ve daha iyi uyku için tavsiyeler verir.

 

Egzersiz Modları:

Huawei band 4 akıllı bileklik size 9 farklı egzersiz modu sunuyor bunlar; açık/kapalı alanda koşu, açık/kapalı alanda yürüyüş, açık/kapalı alanda bisiklet sürme, Eliptik kürekçi, serbest antrenman olmak üzere 9 tane olmuş oluyor.

 

Huawei Band 4 Akıllı Bileklik Alınır Mı ? 

Huawei band 4 akıllı bilekliğin birkaç eksik noktası olsa da bu cihazı eğer Huawei marka bir telefon kullanıyorsanız alın. böylece cihazlar arasında bir ekosistem kurabilirsiniz. Eğer huawei cihazınız yoksa ve bu bilekliği almak istiyorsanız tabi siz bilirsiniz ama daha uygun fiyata da bu özellikleri taşıyan akıllı bileklikler var. Buraya tıklayarak Huawei band 4’ün farklı fiyatlarını da görebilirsiniz 

 

Siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bu cihaz alınır mı ? yorumlarda fikirlerinizi yazabilirsiniz.

 

BİM’e Gelen Smart Plus Akıllı Bileklik Alınır Mı? Nasıl?

 

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim