Ana sayfa / Genel / HTC Kablosuz Kulaklık Çıkartacak!

HTC Kablosuz Kulaklık Çıkartacak!

HTC eski telefon pazarını kaybetmişken kendisini  yeni bir pazara giriyor. HTC yeni çıkaracağı tam kablosuz kulaklıklar(TWS) görüntülendi.

Eskiden akıllı telefon dediğimizde aklımıza gelen ilk markalar arasındaydı. Fakat gün geçtikçe yeni trendlere ayak uyduramayan HTC yavaş yavaş pazardan silinmeye başladı. Özellikle telefonlarında ki kullandığı kameralar ile ön plandaydı. İşler istedikleri gibi gitmeyip Çin markalarının da pazarı işgal etmesi ile pazarda ki yerini kaybetti.

TC Kablosuz Kulaklık Çıkartacak!

Yeni çıkaracakları kablosuz kulaklıklar ile telefon aksesuarları pazarını hedefleyen HTC , Apple’dan aşina olduğumuz Airpods modeline benzer kulaklıkları görüntülendi.

Kulaklığın kutusunu şarj etmek için kullanılan kabloda Type-C tercih edilmiş. Son zamanlarda bir çok üründe artık Type-C ye geçmiş bulunuyor.

Kulaklığın yazın tanıtılması bekleniyor.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim