Ana sayfa / Telefon / Honor 9S Özellikleri Neler?

Honor 9S Özellikleri Neler?

Honor’un giriş segment modeli olan 9S tanıtıldı. Çin’in büyük telefon üreticilerinden olan Honor bu modeli ile alt segmenti ele geçirmeyi planladığını düşünüyoruz. Cihaz özellikleri ile tam bir fiyat performans! Gelin yazımızda sizlere Honor 9S fiyatı ve özelliklerinden bahsedelim!

Honor 9S Özellikleri Neler?

Honor 9S, giriş segmente hitap eden bir cihaz.

Kamerası 8mp ana kamera  ve 5mp ön kamera bulunmakta.

İşlemci olarak Mediatek firmasının üretimi olan Helio P22 bulunuyor. Bu işlemciye 2gb ram eşlik etmekte.   3020Mah batarya kapasitesi bulunuyor.

1440 x 720 piksel 5.45″ LCD ekran mevcut. Ekran çözünürlüğü olarak fena durmadığını söyleyelim.Ekran gövde oranı biraz mevcut. Çerçeveleri kalın durmakta.

Avrupa’da fiyat etiketi 87 euro. Ülkemizde ise vergiler ile tahminimizde artan kurlardan dolayı 1100Tl bandında olacak gibi gözüküyor.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim