Ana sayfa / Oyun / Half-Life: Alyx kesin çıkış tarihi belli oldu

Half-Life: Alyx kesin çıkış tarihi belli oldu

Half-Life: Alyx kesin çıkış tarihi belli oldu

Uzun bekleyiş bitiyor! Half-Life oyunun VR veriyonu olan Alyx ‘den haberler gelmeye başladı.Oyun sanal gerçeklik dünyası için hazırlanmış bir oyun. Oynamanız için sanal gerçeklik setine ihtiyacınız var.

 

Oyun net tarihi 23 mart olarak açıklandı.Valve firması oyunu steam üzerinden satacak.Oyun geliştici ekip oyundan kısa sürede sıkılacağınızı belirtiyor.Ön inceleme olarak bazı oyunculara verilen oyunda ,oynayan kişiler oyunun gayet güzel ve sıkılmadan oynanabileceğini söyledi.

 

23martı sabırsızlıkla tüm oyun dünyası bekliyor.13 yıl sonra ilk defa çıkacak ve belkide vr dünyasını değiştirecek olan half life alyx büyük ses yapacak gözüküyor.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim