Ana sayfa / Oyun / Google Stadia Ücretsiz oldu!

Google Stadia Ücretsiz oldu!

Google stadia 2 aylığına ücretsiz oldu!Son yılların trendlerinden biride uzaktaki bilgisayara bağlanarak oyun oynamak.Bu sayede bilgisayarınız kötü olsa da internetiniz üzerinden keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Google stadia 2 Aylığına Ücretsiz!

Google stadia başlarda gelen olumsuz yorumlardan dolayı pek tutmamıştı ve kötü oyun performansından dolayı da sevilmedi.Fakat sistem biraz daha iyileştirilmiş gözükmekte.

Dünyanın son zamanlarda ki büyük bir problemi olan koronavirüs herkezi eve kapattı.Bazı firmalarda jestler düzenleyerek kullanıcıları evinde mutlu olmasını sağlıyor.Bunlardan biride google’ın stadia servisi.Servis 2 Aylığına ücretsiz kullanım hakkı verildi ve yanında da dokuz adet oyunla geliyor.

Bir çok kişi tarafından takdir edilen bir kampanya oldu.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim