Ana sayfa / Tavsiye / Doping Hafıza Faydalı mı? Nedir? Alınır mı?

Doping Hafıza Faydalı mı? Nedir? Alınır mı?

Üniversite sınavlarına girecek öğrencilerin eğitim ihtiyacına yönelik olan Doping Hafıza Alınır  mı?, Doping hafıza faydalı mı?, Doping Hafıza gerçekten yararlı mı?

Doping hafıza üniversite öğrencilerine yönelik bir eğitim platformudur. İnternet üzerinden sisteme girilerek eğitim alınan bir platformdur. Doping hafıza sadece üniversite öğrencilerine değil aynı zamanda Kpss ve liseye geçiş sınavı yani LGS öğrencileri de faydalanmakta. Biz bu yazımızda sizlere genel olarak Üniversiteye hazırlanan yani YKS öğrencilerine yönelik bir yazı hazırlayacağız. Eğer sizde Doping Hafıza Faydalı mı? veya Doping hafıza alınır mı? diye bir sorunuz var ise bu yazımızda sizlerin kafasında ki tüm sorulara yanıt vereceğiz. Unutmadan ekleyelim bu yazı sponsor veya reklam değildir!

Doping Hafıza Faydalı  mı?

Doping hafıza öğretim şekli olarak video formatında bir sistemdir. Öncelikle sizlere nasıl kurulduğundan bahsedelim. İlk olarak bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız gerekli dosyayı indirerek kolayca giriş yapabilirsiniz. Veya telefon ve tabletten giriş yapmak istiyorsanız mağazadan kolaylıkla indirebilirsiniz.

Tüm dersler var mı?

Evet, YKS için tüm dersler bulunmakta. TYT ve AYT’den hangi eğitimi alacaksanız karşınıza çıkacak tüm dersler bulunuyor.

Doping Hafıza Öğretici mi?

En çok merak edilen sorulardan biride budur. Doping hafıza video formatında derslerin işlendiği, videolar izlendikten sonra ise de sizlere sorular çözdürüyor. Ünite bitiminde ise sizlere genel bir test veriliyor. Bu testlerin sayısı değişmekte. Test sayısı ise genellikle en az 2 tane. En önemli artısı ise OSYM uyumlu sorularının da bulunması. Bundan dolayı karşınıza her türlü soru tipi çıkacağından faydası olacaktır.

Sözel derslerde (coğrafya, Türkçe…) ise akıllı testleri bulunuyor. Sizlere verilen soruları anlamadan geçmenize izin vermiyor. Örneğin bir soruyu yanlış yaparsanız sizlere çözüm videosunu izletiyor ve benzeri bir soru çözdürüyor. Eğer bu soruyu da doğru yaparsanız teste devam edebiliyorsunuz. Eğer yanlış yaparsanız işlemlerin aynısı tekrarlanıyor.

Doping hafızanın kendi içerisinde TYT ve AYT denemeleri de bulunuyor. Bu sayede deneme ihtiyacınızı karşılıyor. Aynı zamanda branş denemeleri de bulunuyor.

Fizik, kimya, matematik, biyoloji de puan sistemi bulunuyor. Bu puan sistemi ise öğrenicileri kendi aralarında rekabete sokuyor. Her çözdüğünüz soru başına puan alıyorsunuz. Topladığınız puanlar ile sisteme kayıtlı diğer öğrenciler ile yarış içindesiniz. Bu sistemde sizleri daha çok hırslandırarak soru çözmenize yarıyor.

Doping Hafızanın Diğer Artıları Neler?

Doping hafızanın bir diğer güzel özelliklerinden birisi de çalışma programı oluşturmasıdır. Öncelikle ders seçiyoruz ve sonrasında günde kaç saat ders çalışacağımızı yazıyor. Ve bize gün gün program çıkartarak düzenli bir çalışmaya sokuyor. Bu da Doping Hafızanın faydalı yönlerinden birisi.

Doping Hafızanın bir artısı da sistemdeki tüm soruları video şeklinde soru çözümlerinin olması. Bu sayede takıldığınız herhangi bir sorunun videosunu izleyerek anlayabiliyoruz.

Eğer kendi test kitaplarınızda takılıp çözemiyorsanız doping hafızanın kendi öğretmenleri sizlerin sorusunu video çekerek çözüyor. Bu da bir diğer artısı olarak sayabiliriz.

Doping hafıza kullanırken bunları izlemeniz sizlere yetmez, dershane ortamındaymış gibi sorular çözüp tekrar etmeniz gerekiyor. Doping hafızadan bir sihir beklemeyin. Sonuçta çalışmadan kimse kazanamaz. Doping hafızanın sizlere kesinlikle faydası olacaktır. Fakat şu kadar faydası olacak demek doğru olmaz. Günlük ders çalışıp düzenli olarak ilerlemeniz gerekiyor. Eğer iyi bir çalışma düzeni ile giderseniz 400binde ki sıralamanızı  150binlere rahatlıkla çekebilirsiniz.

Doping hafıza fiyatları ise çok pahalı değil. Neden diye soracak iseniz, TYT(Türkçe, coğrafya, felsefe, tarih matematik geometri, biyoloji ,fizik , kimya) ve AYT( Matematik , fizik, biyoloji, kimya) ve denemelere vereceğiniz toplam parayı düşünürseniz alacağınız kitaplar daha pahalı tutacaktır. Aynı şekilde eğer dershaneye yazılmak isterseniz da çok yüksek rakamlar ödemektesiniz.

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim