Ana sayfa / Oyun / Call of Duty: Mobile ‘a Harika Bir Güncelleme Geldi!

Call of Duty: Mobile ‘a Harika Bir Güncelleme Geldi!

Call of Duty: Mobile Activision ve Tencent iş birliği ile yapılmış ve oyuncuların beğenisini almış mobil oyun. Call of Duty: Mobile’a yeni bir güncelleme geldi.Güncelleme de oyuna çok farklı modlar ve haritalar geldi!

Call of Duty:Mobile Güncellemesinde neler var?

Call of Duty: Mobile’da 6.sezon açıldı. Sezonun açılışı ile de büyük bir güncelleme yayınlandı.Bu güncelleme hem android hemde ios için yayınlandı. 

150milyon oyuncuya sahip olan Call of Duty: Mobile 2.4gb güncellemesinde, yeni modlar  yeni haritalar ve yeni battle pass bulunuyor.Bu güncelleme ile oyunculara daha zevkli bir deneyim sağlayacak.

 Kill Confirmed ve Capture The Flag modu ile Saloon isimli haritalarda eklendi.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim