Ana sayfa / Genel / BİM’e Gelen 10.000 MAH Powebank Alınır mı ?

BİM’e Gelen 10.000 MAH Powebank Alınır mı ?

Bim’e gelen powerbank alınır mı ? Bime’e gelecek olan 10.000 MAH Powebank alınır mı ? BİM’e Gelen 10.000 MAH Powebank Alınır mı ? Bim’e gelen powerbank nasıl ? Bim’e gelen powerbank parasını hakkediyor mu ? Hadi gelin Bim’e gelen powebankı inceleyelim.

BİM’e Gelen 10.000 MAH Powebank Nasıl ?

9  ekim 2020 tarihinde bim’e gelecek powerbank nasıl ? Bugün sizler için araştırdık ve Bim’gelecek olan powerbankı inceledik. Öncelikle markasından başlayalım bu 10000 mAh powerbankın markası dexim marka. Bu marka daha çok klavye, powerbank, mouse gibi bilgisayar ve teknolojik aletler üreten bir marka.

Powerbanka tekrar dönecek olursak 10000 mAh bir batarya kapasitesi bizi karşılıyor bunun yanında şarj durum göstergesi de var. Şarj göstergesi sayesinde kaç diş şarjının kaldığını aralıklarından hesaplayabilirsiniz böyle evden çıkmadan baktığınızda şarjı yoksa şarja takabilir ve gününüzü kolayca kurtarabilirsiniz.

Bu dexi marka powerbank’ta iki adet giriş bulunuyor. Bunlardan biri Type-C USB Girişi bu girişle yeni model akıllı telefonlardan çıkan hızlı şarjlar ile birlikte daha hızlı bir şekilde powerbankı doldurabilirsiniz. Bu type-c girişinin dışında bir de Micro Usb Giriş bu giriş sayesinde de kablosunuz yanınızda olmasa bile mikro usb neredeyse her ortamda bulunabilen bir kablo olduğu için rahatça her yerde şarj edebilirsiniz. Yanlız şunu da söyleyelim mikro usb ile type-c kadar hızlı şarj edemezsiniz.

Teknik Özellikleri:

• Giriş : DC 5V/2.0A
• Çıkış : DC 5V/1A/2.1A

 

Bu cihazı eğer mağazalarda bulamazsanız yani kalmamışsa veya şuanda maddi durumunuz yoksa üzülmeyin çünkü aynı ürün internette de satılmakta tabiki BİM aktuel marketinden azıcık daha yani çok ufak bir farka satılıyor. Buraya tıklayarak ürünün internet satışına gidebilirsiniz.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim