Ana sayfa / Apple / Apple Yeni Hizmetlerini Duyurdu! Apple One Nedir?

Apple Yeni Hizmetlerini Duyurdu! Apple One Nedir?

Apple,  15 Eylül’de yaptığı etkinlikte yeni hizmetlerinden bahsetti! Apple One adında yeni hizmetini tanıttı. Bir çok Apple hizmetini içinde barınan Apple One Nedir?

Apple One Nedir?

Apple Covid-19 nedeniyle sadece internet üzerinden yayınladığı canlı video ile yeni hizmet ve ürünlerini tanıttı. Normalde her sene eylülün 2.haftası tanıtılan İphone bu sene tanıtılmadı. Apple’ın tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak hizmetlerini daha uyguna alınmasına imkan sağlayan Apple One, verdiğiniz ücrete göre hizmet sayısıda artıyor. Aşağıda ki görselde daha net şekilde görebilirsiniz.

İsimleri Apple  One İndividual , Apple One Family ve Apple One Premier.

Apple Ona İndividual Hangi İmkanları Sağlıyor?

14,95 Dolar fiyat etiketine sahip olan bu pakette Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve İcloud’da 50 gb depolama sağlıyor.

Apple One Family Hangi İmkanlar Sağlıyor?

19,95 Dolarlık fiyat etiketine sahip olan hizmet. Üsteki hizmet (İndividual) ile aynı hizmetleri vermesinin dışında ailecek kullanmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca icloud depolama alanı 200gb oluyor.

Apple One Premier Hangi İmkanları Sağlıyor?

29,95 dolarlık fiyatı olan bu hizmet daha fazla imkan sağlıyor. Apple One İndividual ve family hizmetlerini aynen barındırmanın dışında ek olarak icloud depolaması 2TB’a yükseliyor. Ayrıca ek olarak yeni tanıtılan Apple News+ ve Apple Fitness+ hizmetlerini de sunuyor.

 

Ayrıca Apple Watch 6 ve Se modellerinin yazısına da buradan ulaşabilirsiniz:

APPLE WATCH 6 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI NE KADAR ?

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim