Ana sayfa / Apple / Apple Watch 6 Satışa çıktı! Fiyatı Ne Kadar ?

Apple Watch 6 Satışa çıktı! Fiyatı Ne Kadar ?

Apple Watch 6 tanıtıldı. Apple Watch 6’nın fiyatı ne kadar? Apple Watch 6’nın özellikleri neler? Apple Watch 6 almaya değer mi? Apple Watch 6 satışa çıktı! Bu yazımızda Apple Watch 6 satışa çıktı ve bunu inceleyeceğiz.

 

apple-watch-6

15 eylül lansmanında yanınlanan Apple Watch 6 satışa çıktı. Hadi gelin özelliklerini ve fiyatını inceleyelim.

 

APPLE WATCH 6 ÖZELLİKLERİ 

Apple’ın tanıttığı bu yeni model bir amiral gemisi akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor.  bu modelin 2 farklı türü var bunlar; 40mm ve 44mm olduğunu görüyoruz. Önceki modelden de alışık olduğumuz Always On Retina özelliği de tekrardan mevcut. Apple bu yeni Apple Watch 6 ile daha önce saatlerinde görmediğimiz kırmızı rengi de çıkarıyor. Bu yeni modelde 5GHz Wi-Fi ve LTE ayrıca GPS de bulunuyor. Yeniliklerini geliştirmeye devam eden Apple Covid-19 vürüsü dahilinde kandaki oksijeni ölçebilen yeni bir sensörü bu cihaz da kullanıma geçirdi.

Apple’ın daha önceki teknolojisinden aşina olduğumuz Memoji bu akıllı cihazda kullanılabilecek. Bu akıllı cihazda çift çekirdekli S6 işlemci kullanılıyor. Çevreyi koruma dahilinde olan Apple bu yeni akıllı saatinde tamamı dönüştürülebilir malzemeler kullanmış. Bu akıllı saatin kutusundan şarj aleti çıkmayacağını da bize bildiren Apple bundan sonra da galiba şarj aleti koymayacak.

 

 

Teknik Özellikler:

  • 40-44 mm olmak üzere farklı boyutlar
  • WatchOS 7 işetim sistemi
  • Kandaki oksijen seviyesi ölçümü 
  • Her zaman açık OLED Retina ekran
  • 32 GB hafıza 
  • 18 saate kadar çalışma kapasitesi 
  • EKG ölçme özelliği 
  • Acil durum çağrısı

Teknoloji devi Apple’ın üretttiği bu akıllı saat apple watch 6 tam bir zirve noktası. Şu anda dünyanın en iyi akıllı saatinin özelliklerini gördünüz. Peki akıllarda bazı sorular var fiyatına değer mi ? bunun cevabını bütçenize göre siz vermelisiniz.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim