Ana sayfa / Apple / APPLE WATCH 6 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI NE KADAR ?

APPLE WATCH 6 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI NE KADAR ?

Apple Watch 6 tanıtıldı. Apple Watch 6’nın fiyatı ne kadar? Apple Watch 6’nın özellikleri neler? Apple Watch 6 almaya değer mi? Bu yazımızda bütün sorularınızın cevabını bulacaksınız.

apple-watch-6

Apple’ın yaptığı 15 eylül canlı yayınında tanıtılan yeni Apple Watch 6 gözleri üstüne çekiyor. Hadi gelin özelliklerini ve fiyatını inceleyelim.

APPLE WATCH 6 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Apple’ın tanıttığı bu yeni model bir amiral gemisi akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor.  bu modelin 2 farklı türü var bunlar; 40mm ve 44mm olduğunu görüyoruz. Önceki modelden de alışık olduğumuz Always On Retina özelliği de tekrardan mevcut. Apple bu yeni Apple Watch 6 ile daha önce saatlerinde görmediğimiz kırmızı rengi de çıkarıyor. Bu yeni modelde 5GHz Wi-Fi ve LTE ayrıca GPS de bulunuyor. Yeniliklerini geliştirmeye devam eden Apple Covid-19 vürüsü dahilinde kandaki oksijeni ölçebilen yeni bir sensörü bu cihaz da kullanıma geçirdi.

Apple’ın daha önceki teknolojisinden aşina olduğumuz Memoji bu akıllı cihazda kullanılabilecek. Bu akıllı cihazda çift çekirdekli S6 işlemci kullanılıyor. Çevreyi koruma dahilinde olan Apple bu yeni akıllı saatinde tamamı dönüştürülebilir malzemeler kullanmış. Bu akıllı saatin kutusundan şarj aleti çıkmayacağını da bize bildiren Apple bundan sonra da galiba şarj aleti koymayacak.

Bu yeni nesil akıllı cihazda kullanılan teknoloji sayesinde saat üzerindeki bilgiler ekran ile paylaşılıp ekrandan takip edilebilecek. Fitness konusunda da birçok yeni özellik getiren Apple tanıttığı Apple Watch 6 akllı saatinin fiyatını 3.799,00 TL ile 4.049,00 TL arasında fiyatlar bizi karşılıyor.

Apple’ın bu yeni akıllı saatini beğendiniz mi ? fiyatını nasıl buldunuz ? yorumlara yazabilirsiniz.

 

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

2 yorum

  1. Fiyatlar tl olarak pahalı ama ürünler güzel apple yine yapmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim