Ana sayfa / Apple / Apple Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Çıkarıyor! Watch Se

Apple Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Çıkarıyor! Watch Se

Apple bu seferde uygun fiyatlı akıllı saat çıkaracak, Apple Watch Se modeli ile uygun fiyatlı saatlerini pazara sürecek. Bu sayede geliri düşük insanlarda Apple Watch sahibi olabilecek!

Apple Watch SE Nasıl Olacak?

Apple bu hamlesi ile Türkiye gibi düşük geliri olan insanların yoğun olduğu yerlerde de satışını artırmak istiyor. Ülkemizde Apple Watch fiyatları pahalı olmasından dolayı kolay kolay satın alınamıyor.

Apple, İphone Se modelinde uygun fiyatlı olmasından dolayı çok ciddi satış rakamlarına çıktı. Bu seferde uygun fiyatlı saat hamlesi ile rakiplerini alt segmente de zorlamak istiyor. Çünkü Huawei, honor gibi markaların uygun fiyata çok iyi akıllı saatleri bulunuyor. Bu saatlerin 1000-1300Tl bandında,  Apple’ın ise en uygun akıllı saati 2-3 sene öncesinden kalma olan 3.seri Watch. Fiyatı ise 1750Tl’den başlıyor. Fiyat konusunda Watch SE‘nin kaç tl olacağı daha belli olmadı.

Watch se 40mm ve 44mm iki seçeneği olacak. Detaylar fazla bilinmesede “Always on Display” özelliği olmayacak. Watch se tahminlere göre 15 eylülde iphone 12 modelleri ile aynı gün tanıtılacak. Aynı zamanda saatın ismi farklı olabilir.

Sizce nasıl olacak? yorumlara bekliyoruz.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim