Ana sayfa / Tavsiye / A-101’e Gelen Xiaomi Mi Band 3 Hala Alınır Mı ?

A-101’e Gelen Xiaomi Mi Band 3 Hala Alınır Mı ?

Xiaomi Mi Band 3 Alınır Mı ? A-101’e Gelen Xiaomi Mi Band 3 Alınır Mı ?  Xiaomi Mi Band 3 özellikleri neler ? Xiaomi Mi Band 3 fiyatını hak ediyor mu ? Bugün sizlerle 15 ekimde A-101’e gelecek olan Xiaomi Mi Band 3’ü inceleyeceğiz ve bu fiyata alınır mı göreceğiz. Xiaomi mi band 3 2020 yılında alınır mı ? Hadi gelin xiaomi mi band 3’e bakalım.

Xiaomi’nin 2018 yılında ürettiği bu akıllı bileklik  xiaomi’nin akıllı bilekliğinin geliştiği önemli bir bileklik. 15 Ekimde A-101’de satışa çıkacak olan bu akıllı bileklik kafalarda parasına değer mi ? Xiaomi mi band 3 2020 yılında alınır mı ? Gibi sorular bırakıyor. Sizler için bazı önerilerimiz ile birlikte Xiaomi mi band 3 özellikleri neler gibi şeyler hazırladık hadi gelin şimdi bu içeriklere bakalım.

 

Xiaomi Mi Baand 3 Özeliikleri: 

Xiaomi mi band 5 geçtiğimiz günlerde satışa çıktı ve baya ilgi duyuldu. A-101 aktüel marketinde de 15 ekim tarihinde Xiaomi mi band 3 99,95 TL olarak satışa çıkacak. Şimdi burda şunu da söyliyelim bu fiyata internetten de aynı bilekliği bulabiliyorsunuz. Bu bilekliğin 2020 yılından bizce tek geri kalmış tarafı siyah beyaz bir ekrana sahip olması.

Xiaomi mi band 3 0.78 inç  128 x 80 piksel oled bir ekrana sahip. ekrana özelliklerine baktığımızda eksik nokta olarak sadece 1 renk olduğu  noktası olabilir ancak daha düşük fiyata güzel bir akıllı saat bulunabilir. 5 atm basınca kadar su geçirmezliğe sahip bu akıllı bileklik suya dayanıklılık konusunda gayet yeterli. Xiaomi mi band 3 akıllı bileklik Bluetooth 4.2 versiyonu ile çalışıyor.

 

Xiaomi mi band 3’in tasarımına gelecek olursak eğer 20 gram ağırlığa sahip bir bileklik. Cihazın kordonsuz boyu 46.9 mm ve cihazın enide 17.9 mm olarak gayet iyi bir rakamla bizi karşılıyor. Kutu içeriğinden çıkan kordon malzemesi de Silikon olarak belirlenmiş ama bu kordonu isteğiniz renk bir kordonla değiştirebilirsiniz. Hadi gelin birde servis uygulamalarına bakalım.

Xiaomi mi band 3 genel özellikler:

 • Alarm
 • Arayan İsmi Gösterimi
 • Arayan numarayı göstermeyi
 • Gelen arama bildirimi
 • Çağrı reddetme
 • Gelen sms bildirimi
 • Hatırlatıcılar
 • telefonumu bul
 • Haraketsizlik uyarısı
 • kalori takibi
 • uyku takibi

Sizlere Xiaomi mi band 3’ün bazı özelliklerini tablo üzerinde gösterdik. Şimdi birazda teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu cihaz  110 mah Li-Polymer pil teknolojisi kullanıldığı biliniyor. Az kullanımda şarjı 20 güne kadar gidebilen bi bataryaya sahip. Kullanım sırasında bir sıkıntı yaşamasada dediğimiz gibi teknoloji konusunda rskiplerinden geri kalıyor.

 

Xiaomi Mi Band 3 Hala Alınır Mı ?

Gelelim esas konuya A-101’e 15 ekimde gelecek olan Xiaomi mi band 3 alınır mı ? Bizce alınmaz çünkü dediğimiz gibi her ne kadar güzel olsa da ekranı siyah beyaz ve eski bir teknoloji aşağıda sizlere 75 Tl internet satışı olan renkli ekranlı çok daha iyi bir akıllı bileklik önereceğiz  Xiaomi mi band 3 yerine aşağıda önerdiğimiz saati alabilirsiniz. Aramızda şöyle düşünenler olabilir. Benim için siyah beyaz ekran sorun değil diye düşünürseniz eğer çevrenizde renkli ekran kullanan varsa aldıktan sonra pişman olacağını hissedecekler.

 

Polo smart Akıllı Saat Alınır mı? Nasıl?

 

Yazar Enis Akkoç

tekonoplustv.com da editörlük yapmaktayım. sosyal medya ile uğraşıyorum.bilgilerimi ve deneyimlerimi sizinle paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim