Ana sayfa / Genel / A-101’e Gelen Lenova E10 Tablet Alınır mı?

A-101’e Gelen Lenova E10 Tablet Alınır mı?

A101-‘e gelen Lenova E10 tablet alınır mı? Acaba Lenova E10 tablet özellikleri nedir? gibi sorular var ise bu yazımızda sizlere anlatacağız. Uygun ve rakiplerinden daha rekabetçi bir fiyata satış yapan market zinciri A-101 bu seferde müşterilerinin yüzünü güldürecek!

A-101’e Gelen Lenova E10 Tablet Alınır mı?

Normalde fiyatı 1000-1200tl bandında olan Lenova E10 tablet A-101 sayesinde 900Tl gibi daha uygun bir fiyata satacak. Gayet güzel bir kampanya olan tabletin özellikleri neler?

1200×800 piksel çözünürlüğe sahip tablette Ips ekran kullanılıyor. Kamerası ise 5mp değerine sahip. İşlemcisi ise Qualcomm 210 . Bu işlemci daha çok orta sınıf oyunları oynatacağını düşünürsek sizleri memnun etmeyebilir. Ram konusuna gelirsek 2gb ram ile geliyor. Ram konusunda 2gb sizi idare edecek bir değere sahip. 32gb depolamaya sahip olan bu tablet android 7.1 ile gelmekte. Bataryası ise 4850 mah.

 

Lenova E10 Tablet Kimlere Göre?

Bu tablet daha çok çocuklar için uygun, video izlemek , film-dizi izlemek konusunda sizleri memnun edecektir. Fakat oyun konusunda üst düzel olan Pubg Mobile ve Call Of Duty Mobile gibi oyunları oynatmayacak bir tablet. Bunların dışında diğer oyunları rahatlıkla oynama imkanı sağlamakta.

Lenova E10 tableti Eba ve Zoom gibi uzaktan online eğitimde rahatlıkla kullanabilirisiniz. Sizlere herhangi bir şekilde zorluk çıkarmayacaktır. Eğer işleriniz için bir tablet düşünüyorsanız sizin için Lenova E10 uygun bir cihaz olmayacaktır.

Cihazda Dolby Atmos ses kalitesine sahip. Bu sayede kaliteli ve temiz bir ses verme olanağı sağlıyor. Şarjının gitmesi ise kullanımdan kullanıma değişse de ortlama olarak sizi 4.30-5 saat götürecek bir bataryaya sahip.

Bu yazımızda sizlere Lenova E10 tabletini inceledik. Satın aldıysanız lütfen yorumlarda bizlere bahsetmeyi unutmayın.

Ayrıca bu yazımızdan A-101’lerde satılan Gomobile Kablosuz mouse inceledik.

A-101’DE SATILAN KABLOSUZ MOUSE ALINIR MI ?

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim