Ana sayfa / Bilgi / A-101’DE SATILAN KABLOSUZ MOUSE ALINIR MI ?

A-101’DE SATILAN KABLOSUZ MOUSE ALINIR MI ?

A101de satılan GoMobil marka kablosuz mouse alınır mı?, A101de satılan GoMobil kablosuz mouse nasıl? kimler için uygun gibi soruların cevaplarını yazımızda göreceğiz. A101 mağazalarında kolaylıkla bulabileceğiniz bir kablosuz mouse. Fiyatı da diğer kablosuz mouselara göre çok daha ergonomik. Peki, GoMobil kablosuz mouse nasıl?   

A101’DE SATILAN KABLOSUZ MOUSE NASIL?

A101 bildiğimiz üzere bir market ve son yıllarda raflarında sıkça mouse görmekteyiz. Bu kablosuz mouse Gomobile markasının ürünü.birkaç renk seçeneği ile karşımıza çıkan Gomobile kablosuz mouse bilgisayarını yeni almış veya ucuz ve kullanışlı bir mouse arayanların ilk tercihi olabilir.

Performans bakımından ucuz fiyatının hakkını veren bu kablouz mouse daha çok günlük hayat için. kablosuz mousun oyun oynama sırasında herhangi bir kötü yönü görülmedi ancak uzun süre mousu kullanırken bileğinizi arada oynatsanız iyi olur.

Gomobile kablosuz mouse iki adet kalem pille çalışan bir mouse. Taktığınız pilin kalitesine,kullanma sıklığınıza göre pil ömrü değişiyor.Alt tarafında bulunan kısım sayesinde usb stick kaybetme derdine son vermiş diyebiliriz.

Ürünü Teknoplus TV olarak önerdiğimizi  ve A101’in böyle kaliteli ürünlerle karşımıza çıkmasını umuyoruz.

Yazar Serhan Engin

Teknoplus TV Yöneticisiyim. 4 yıldır aktif olarak bu sektörle uğraşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon incelemesi telefon incelemesi telefon incelemesi teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri tekno teknoplus teknoplus teknoplus teknoloji haberleri teknoloji haber teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri teknoloji haberleri telefon inceleme teknoloji bilişim